Mažas kačiukas ieško namų

 (5)
Deja, bet vasara gyvūnų globėjams - labai nedėkingas metas. Tarsi grybai po lietaus pasipila maži kačiukai. Kasdien sulaukiame skambučių apie mažylius, netikėtai atsiradusius šalia konteinerių, rūsių, gatvėje, miške. Taip ir „dygsta“ mažyliai - po vieną, po du, o dažnai ir po keturis ar penkis.
Mažylis

Šis mažylis rastas laiptinėje, Justiniškėse. Sulysęs, išsekęs, blusuotas... Laimė, jo kelyje pasitaikė geri žmonės, kurie mažylį parsinešė namo. Deja, tai labai laikina išeitis ir kačiukui skubiai reikia laikinos globos arba nuolatinių namų. Žmonės negali kačiuko pasilikti sau, namuose yra kūdikis, o ir dar vienas šeimos narys alergiją katėms turi.

Kačiukui – apie du mėnesius, jis jau pats moka valgyti ir naudotis kraiko dėžute. Pavalgęs aktyviai žaidžia ir laksto po namus. Užaugęs bus puikus draugas ir namų puošmena.

Jeigu galite pasiūlyti laikiną globą arba norite kačiuką visam laikui priimti į savo namus, nedvejokite, skambinkite tel. 8 600 07 881 (VšĮ „Rainiukas“, info@rainiukas.lt, tel. +370 615 58898, +370 689 73782)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.