Mažas kačiukas ieško namų

 (5)
Deja, bet vasara gyvūnų globėjams - labai nedėkingas metas. Tarsi grybai po lietaus pasipila maži kačiukai. Kasdien sulaukiame skambučių apie mažylius, netikėtai atsiradusius šalia konteinerių, rūsių, gatvėje, miške. Taip ir „dygsta“ mažyliai - po vieną, po du, o dažnai ir po keturis ar penkis.
Mažylis

Šis mažylis rastas laiptinėje, Justiniškėse. Sulysęs, išsekęs, blusuotas... Laimė, jo kelyje pasitaikė geri žmonės, kurie mažylį parsinešė namo. Deja, tai labai laikina išeitis ir kačiukui skubiai reikia laikinos globos arba nuolatinių namų. Žmonės negali kačiuko pasilikti sau, namuose yra kūdikis, o ir dar vienas šeimos narys alergiją katėms turi.

Kačiukui – apie du mėnesius, jis jau pats moka valgyti ir naudotis kraiko dėžute. Pavalgęs aktyviai žaidžia ir laksto po namus. Užaugęs bus puikus draugas ir namų puošmena.

Jeigu galite pasiūlyti laikiną globą arba norite kačiuką visam laikui priimti į savo namus, nedvejokite, skambinkite tel. 8 600 07 881 (VšĮ „Rainiukas“, info@rainiukas.lt, tel. +370 615 58898, +370 689 73782)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.