Mažas kačiukas ieško namų

 (5)
Deja, bet vasara gyvūnų globėjams - labai nedėkingas metas. Tarsi grybai po lietaus pasipila maži kačiukai. Kasdien sulaukiame skambučių apie mažylius, netikėtai atsiradusius šalia konteinerių, rūsių, gatvėje, miške. Taip ir „dygsta“ mažyliai - po vieną, po du, o dažnai ir po keturis ar penkis.
Mažylis

Šis mažylis rastas laiptinėje, Justiniškėse. Sulysęs, išsekęs, blusuotas... Laimė, jo kelyje pasitaikė geri žmonės, kurie mažylį parsinešė namo. Deja, tai labai laikina išeitis ir kačiukui skubiai reikia laikinos globos arba nuolatinių namų. Žmonės negali kačiuko pasilikti sau, namuose yra kūdikis, o ir dar vienas šeimos narys alergiją katėms turi.

Kačiukui – apie du mėnesius, jis jau pats moka valgyti ir naudotis kraiko dėžute. Pavalgęs aktyviai žaidžia ir laksto po namus. Užaugęs bus puikus draugas ir namų puošmena.

Jeigu galite pasiūlyti laikiną globą arba norite kačiuką visam laikui priimti į savo namus, nedvejokite, skambinkite tel. 8 600 07 881 (VšĮ „Rainiukas“, info@rainiukas.lt, tel. +370 615 58898, +370 689 73782)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (2)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.