Maša ir kraupi jos tragedija

 (3)
Maša, Daša ir Glaša be namų liko nutikus kraupiai tragedijai, kurios metu jos neteko savo šeimininko.
Maša ir kraupi jos tragedija

Dašai su Glaša pasisekė, jos buvo pastebėtos ir jau iškeliavo į naujus namus, o štai Maša vis dar laukia ir... labai liūdi, jaučia stresą, nieko nevalgo, netekusi savo mylimo žmogaus. Jokio pykčio, tik kraupi baimė akelėse. Na, juk nežinome, ką tos akelės regėjo, ką tos auselės girdėjo...

Katytė – baltutė, pasipuošusi juoda „kepurėle“ ir juodu „apsiaustuku“. Maždaug kokių 6 – 8 mėnesių, nuparazitinta, sterilizuota.

Situacija prasta, Maša tiesiog tūno pasislėpusi ir visiškai atsiribojusi nuo viso pasaulio. Jai skubiai reikia namų arba bent laikinų globėjų namuose. Padėsite? Jeigu negalite Mašai pasiūlyti namų ar laikinos globos, pasidalinkite jos skelbimu. Taip šansai sutikti savo žmogų ir rasti namus tik padaugės.

Susisiekti: tel. 8 642 92870, el.p. jonavosdokumentai@gmail.com (Jonava).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.