Markizui labai reikia namų!

 (2)
Markizui (taip mes jį vadiname) yra apie 1,5 metų, jo istorija prasidėjo lauke, su visa gražia jauna šeimyna.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Likęs vienas iš visų mažų savo sesučių ir broliukų, jis gyveno su mama (iki šiol) lauke, buvo prižiūrimas, maitinamas. Gruodžio pradžioje jis dingo, po savaitės paieškų jį pavyko surasti. Tikriausiai jam buvo įspirta, nes kačiukas gyvena netoli automobilių stovėjimo aikštelės, ir žmonės ten labai nepatenkinti katinų laipiojimu per automobilių dangčius.

Markizas pasitiki žmonėmis, eina prie jų, jam ne vieta lauke, kur bet kas gali jį nuskriausti. Po apžiūros, paaiškėjo, kad katinas yra sveikas, nukirmintas, laukia skiepuko. 2015 metų lapkričio mėn. jam buvo atlikta sterilizacija.

Šiuo metu jis glaudžiasi biure, yra be galo meilus, turintis karališką kailiuką, labai mėgsta būti glostomas, puikiai naudojasi WC (dėžutės) paslaugomis. Ramus, neįkyrus, įjungia savo gražų „motoriuką“, kai tu prie jo prisilieti. Markizas galėtų gyventi su kitais gyvūnais. Šiam gražuoliui labai ieškomi namai. Atstumas nesvarbu, atvežtume.

Susisiekti – tel. 8 633 33 935.

Markizui labai reikia namų!
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.