Maksį nuskriaudė kambariokai: reikalinga parama ir globos perėmimas

 (5)
Maksis mūsų globoje – daugiau nei tris mėnesius. Išgelbėtas prie „Maxima“ bazės, Vilniuje. Kai jį paėmėme iš gatvės, buvo labai nusilpęs, ligotas, šlubavo. Atlikome krūvas tyrimų, lankėmės pas geriausius gydytojus, bandėme sužinoti, kas negerai su jo priekinės letenos sąnariu. Netrukus sužinojome diagnozę – kaulų vėžys.
Katytė

Katinėlis beveik nestato priekinės letenos, jos sąnarys patinęs. Nieko nepadarysi – nėra gydymo, operacija negalima. Todėl gyvens tiek, kiek likimo lemta. Turėjome jį tada paimti iš stacionaro, o padėti nebuvo kur. Pagalbos ranką ištiesė viena mūsų gyvūnus jau globojanti mergina. Deja, namuose ji turi ne vieną ir ne dvi keturkojes būtybes...

Maksiui teko pratintis prie kambariokų. Pats Maksiukas labai taikus, draugiškas ir per daug nelenda kitiems katinams į akis. Bet būdamas 7 kg, labai aukštas ir stambus, šlubuodamas, Maksis gąsdina savo keturkojus draugus, todėl dažnai yra skriaudžiamas, mušamas. Ir nutiko tai, ką galima buvo numatyti: globėja pastebėjo ant Maksio nugaros didžiulį guzą. Manėme, kad tai plintantis vėžys, bet netrukus tas baisus gumbas sprogo. Atsivėrė didžiulė skylė.

Skubėjome į gydyklą. Nuskutus kailį gydytojai pamatė, kad jo nugara visa „kiaura“ – sukandžiota! Košmaras... Vargšas negali normaliai apsiginti su ta savo nevaldoma letena. Teko taikyti narkoze, operuoti tas skyles, statyti kelis drenus. Laukia ilgas gydymas. Kur gi garantas, kad taip vėl nenutiks? Žinoma, kad nutiks. O dabar, kai jis mėnesį bus su gaubtu, turės tik vieną leteną, kuria remiasi, bus dar labiau skriaudžiamas.

Reikalingas globos perėmėjas, žmogus, kuris Maksį priglaus iki padovanojimo. Nepaisant jo ligos, mes tikime, kad jis gyvens dar ilgai ir laimingai, teiks kažkam džiaugsmą, laimę. Neprarandame vilties, kad kažkur yra jo žmogus. Būsime dėkingi, jei prisidėsite prie Maksio operacijos ir gydymo bei išlaikymo. Labai ačiū.

Maksis – tobulas, be galo meilus, labai gražus milžinas. Seniai tokį didžiulį katiną buvome matę. Svarbiausia dienos užduotis – iš žmogaus gauti daug dėmesio, glostymų, garsiai, be sustojimo murkti. O jau konservus kaip mėgsta! Vienu prisėdimu gali sulapnoti 400 g.!

Šis katinas tiks visiems, kas nori namuose turėti didžiulį rainą draugą, nuolat būsiantį šalia. Maksis tiks šeimynai su vaikais. Linksmas, gerai nusiteikęs, ramus, švelnus. Katinėliui gali būti 7 m. Padovanokite jam namus.

Katinas nepaprastai išskirtinis, su juo galite susipažinti skambindami, rašydami mums. Mūsų kontaktai: 868973782, 861558898 arba info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.