Laiptinėje rasta serganti, išskirtinio grožio katytė!

 (3)
Šiandien „Naminukai“ sulaukė sukrėstos moters skambučio iš Kazliškių gatvės, kad laiptinėje lyg iš niekur išdygo baisiai liūdna, serganti ir išsigandusi katytė. Priimti jos į savo namus negalinti, nes pati turi priglaudusi dvi kates, o palikti likimo valioje be jokio širdies skausmo- irgi ne išeitis.

Supratome, jog tai atvejis, kuris negali laukti, nes priglausti jos niekas nesiruošia, o iš laiptinės ji gali būti tuoj pat išprašyta nepatenkintų gyventojų. Beje, dažniausiai sulaukus pranešimo, kad laiptinėje rasta katė, paprastai netrukus atsiranda šeimininkai ir kaip taisyklė ta katė būna graži, sveika ir prižiūrėta. Šįkart- viskas priešingai...

Iš vienos pusės katytė, nors ir išsigandusi, bet jauki, o iš kitos pusės - beprotiškai apleista ir visiškai nepanašu, kad pastarąjį gyvenimo etapą būtų praleidusi namuose: kailiukas purvinas, susivėlęs, blusėta, ausytės pilnos erkučių, kosėjanti, viduriuojanti, dehidratavusi, ašarojančios akys.

Ir ji primena ne tipinę lauko katę, kuri prisitaikiusi net ir lauko sąlygomis išlaikyti blizgantį kailiuką ir apvalainą figūrą, bet katytę, kuri gyveno namuose, o atsidūrusi gatvėje tiesiog ėmė staigiai nykti ir susirgo, nes nepažinodama lauko, nesuprato, kaip jame išgyventi.

O ji bus be galo graži, jei tik bendrom jėgom pastatysime ją ant kojų. Ji - ypatinga. Pavadinome ją Isela. Ji turi skirtingų spalvų akis - viena žydra, kita geltona, ir, tikime, kad netruks ateiti laikas, kai jos ilgas kailiukas vėl bus baltas kaip sniegas. Ši katytė primena angorinę katę.

O gal vis dėlto ji nebuvo išmesta? O gal nuklydusi, pabėgusi ir ieškoma kažkieno augintinė? Jei atpažinote savo katytę, skambinkite tel.nr. 8 648 30077, „Naminukai“ - 8 648 30077 (Vilnius).

Labai prašome pagalbos pradėti šios varguolės gydymą ir padaryti dėl jos viską, kad po kokio mėnesio matydami rezultatus, visi aikčiotume iš pasigėrėjimo... Jei tik galite pagelbėti Iselai nors truputį, paaukoti galite į „Naminukų“ sąskaitą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.