Labai simetriška katytė Jana laukia šeimininkų

 (5)
Jana gyveno gatvėje. Kažkas galbūt išmetė ten mažą Janą, o gal jos mamą ir Jana jau gimė gatvėje. Šiaip ar taip, po sterilizacijos Jana turėjo grįžti į gatvę, kur jos ir toliau lauktų nuolatiniai pavojai ir išgyvenimo sunkumai. Tačiau būdama sanitarinėje tarnyboje, po sterilizacijos, Jana susirgo, todėl katytę vežėme į veterinarijos kliniką, gydėme.
Picture 057

Kai Jana pasveiko, buvo žiema, todėl ką tik pasveikusios vėl paleisti į gatvę tiesiog negalėjome. Taip Jana ir liko prieglaudoje. Iš baikščios gatvės katytės tapo žaisminga, miela naminuke.

Jana jaunutė, apie 7 mėn. katytė, todėl jai labai patinka žaisti, bėgioti, šėlti. Su svetimais žmonėmis Jana būna nedrąsi, tačiau apsipratusi ima glaustytis ir murkti.

O dabar norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad Jana yra ypatinga ir greičiausiai kitos tokios reiktų labai paieškoti – Janos ūsai yra skirtingi, dešinėje pusėje juodi kaip naktis, kairėje baltutėliai. Iš pradžių net manėme, kad Jana ūsus turi tik dešinėje pusėje, nes juodame kailyje visiškai juodi ūsai susiliejo ir tapo nematomais. Taigi, Janos ūsai skirtingų spalvų, lyg „In“ ir „Jan“. Dėl šios savybės katytę pavadinome trumpiniu Jana.

Jana sterilizuota, paskiepyta kompleksiniu skiepuku ir laukia savo žmogaus prieglaudoje.

Jeigu norite namuose turėti šį stebukliuką, skambinkite tel. 8 652 44 093, 8 653 54 521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com.

Daugiau nuotraukų rasite mūsų svetainėje „Beglobis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.