Kung fu meistras - stipruolis Jo Mingas iš Vaduvos gatvės

 (7)
Jūs nematėte Jo Mingo? Dar nežinote, kad jis gyvena pas mus? Tai skubėkite pamatyti ir susipažinti. Taigi, Jooo Mingaaaas iš Vaduvos gatvės.

Stipruolis Jo Mingas visą gyvenimą kovėsi su priešais. Na, ir ką čia slėpti, kovėsi jis iš meilės, norėdamas pelnyti gražiųjų katyčių dėmesį. Audringas buvo Jo Mingo gyvenimas, pilnas įtampos, pavojų, nuotykių. Na, bet meilės nuotykiai ne visada gerai baigiasi, todėl užsidirbo Jo Mingas ir randų, ir žaizdų. Gerai, kai viskas gerai baigiasi.

Dabar Jo Mingas nurimęs, sotus, ramus ir visus stebi išminčio žvilgsniu, lyg sakydamas – nurimkite jūs, atsipalaiduokite, mėgaukitės ramybe.

Taigi, šis visko per gyvenimą patyręs ir matęs charizmatiškasis kovotojas dabar visus pasitinka prieglaudoje garsiu „maaau“. Jei prie jo sustoji ir pakalbini, Jo Mingas visada atsako. Ir šiaip jis mėgėjas kažką pasakoti, kalbėti. Svarbu, tik kad kažkas jo klausytų.

Šis senas kovų meistras nerealus. Jo sudėjimas primena prancūzų buldogų – trumpas kūnas, platūs pečiai, dideli žandai. Bet Jo Mingas iš tikrųjų tikras gerietis. O jau kaip mėgsta glostymus - senas mergišius net „lydosi“ visas. Jo Mingui labai patinka ir kai žandus kasai, murkia tada sau iš laimės užsimerkęs.

Dabar visas jo rūpestis - mėgautis ramybe, saugumu ir jaukumu. Tai nereiškia, kad Jo Mingas niekuo nesidomi. Jam įdomu stebėti gyvenimą, pakalbėti, pamurkti, ramiai pasivaikščioti, labai įdėmiai stebėti aplinką.

Šiuo metu Jo Mingas narve ir galime pasakyti, kad jam tai labai nepatinka. Todėl jei norite šį nerealų išmintingą kovų meistrą turėti savo namuose, skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Jo Mingo visos kovos liko toli praeityje. Dabar jis ramus ir be galo draugiškas, jau kastruotas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.