Ksenija ir jos mažyliai: reikalinga parama išlaikymui

 (5)
Ksiuša per savo gyvenimą turėjo kone šimtą kačiukų... Iš jų išgyvenusių - vos keli. Visi vaikučiai, sulaukę kelių mėnesių, palįsdavo po ratais, būdavo užmūryti rūsiuose, nužudyti piktų namo gyventojų. Daug metų ji gaudyta siekiant sterilizuoti ir sustabdyti tą mažylių mirčių karuselę... Ir vis nepavykdavo.
Kačiukai

Ksiuša - labai gudri katė, žino, kokiu tikslu atvyksta žmonės su gaudyklėmis ir graibštais. Tiesa, kartą ji įkliuvo į gaudyklę, bet sugebėjo išmušti - sudaužyti plastikines dureles ir pasprukti. Po to, atrodė, jos sugavimas - visiška utopija.

Atsivedė ji kačiukų. Po tuo pačiu balkonu, po kuriuo kasmet po kelis kartus veda. Sumontuotoje šiltoje, žiemojimui skirtoje dėžutėje spurdėjo keturios gyvybės. Dabar buvo vienintelis ir gal net paskutinis šansas sugauti daugiavaikę mamulę.

Be didesnio streso mums pavyko tai padaryti. Katė kaip koks sargybinis sėdėjo prie dėžės. Vos priėjus ji šnypštė, traukėsi šalin. Tada savanorė Gintarė suvaidino, kad lenda pas kačiukus. Ši tuoj įlindo į dėžę. Prie angos, per kurią ji patekdavo į „namuką“, prirėmėme suspaudimo narvą ir laukėme. Įlindo. Tada ramiai prasiardėme dėžę ir išsitraukėme keturias tobulas mažyles - mamos kopijas.

Vienai, mažiausiai lėlytei, jau užpūliavusi akis, todėl pradėtas gydymas. Kitos trys gražuolės - sveikut sveikutėlės. Planas: užauginti sveikas mažyles, jas padovanoti į geras rankas, mamą Ksiušą sterilizuoti ir paleisti atgal.

Na, bet kol planas bus įgyvendintas, praeis ne mažiau nei 2 mėn. Mamytei reikalingas kokybiškas maistas, mažyliams netrukus - taip pat gardūs, brangūs konservai... Vėliau - parama sterilizacijai. Todėl visų gerų žmonių prašome prisidėti prie Ksiušos šeimos išlaikymo.

Kai kačiukai gimsta automobilių stovėjimo aikštelėje kaip kad Ksiušos vaikai, jų likimas paprastai būna labai žiaurus, o gyvenimas - skausmingai trumpas. Jie sutraiškomi automobilių, pasislėpę po variklių dangčiais sutrinami veikiančio variklio ir kitų mechanizmų arba išvažiuoja į nežinomus kiemus... Išgelbėtos keturios gražios mergytės, kurias jau dabar galite rezervuoti!

Susisiekti: tel. 868973782, 86155898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.