Kirptaausė ir jos kačiukai ieško namų globos

 (4)
Kirptaausė gyveno rūsyje. Paskambinusi moteris pasakė, kad katukė buvo sugauta, paskui grąžinta su jau pakirpta ausyte. Šerėjos džiaugėsi, kad ji tokia storulė, tokia „nupenėta“... Prieš kelias dienas ji atsivedė kačiukų. Reikalinga namų globa ir finansinė parama.
Kirptaausė ir jos kačiukai ieško namų globos
© Skaitytojo nuotr.

Katė turi pakankamai pienuko, visi keturi mažiai ramūs, dar neprasimerkę. Rūsis, kur gyvena katė su kačiukais, rakinamas, bet bendras, jiems ten labai nesaugu. Ausytės galiuko tikrai nėra.

Priimkite kas nors į globą šios nuostabios pūkuotukės šeimyną. Katukė jauki, pieno turi, tereikia saugaus kampelio, kur galės auginti savo mažius. Taip pat reikės narvo.

Jei tik galite kuo nors padėti, praneškite tel. 8 600 14377

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Šeši nepageidaujami šuniukai ieško naujų namų (8)

Dažnas vaizdas, kurį sutinkame vaikštinėdami po įvairias Vilniaus sodų bendrijas, – ant trumpo pavadžio be stogo virš galvos pririštas šuo, kuris pavalgydinamas ir pagirdomas geriausiu atveju kartą per savaitę. Dar blogiau, jei tai kalytė.

Dingo senbernarų veislės kalytė (2)

Spalio 15 d. Biržų r. Dukurnių kaime dingo čipuota 8 mėnesių senbernarų veislės kalytė.

Kalytei Buksai reikia namų (1)

Buksa priklydo į vieną Jonavos r. Bukonių kiemą. Žmonės pamanė, kad šunytė tiesiog pasimetusi, pavaišino ją ir tikėjosi, kad pailsėjusi jų pievelėje ji keliaus namo. Bet rytą rado Buksą įsikūrusią šalnotoje žolėje, lyg leistų suprasti, kad niekur niekas jos nebelaukia. Žmonės vis neprarado vilties, kad kalytės kažkas ieško, tačiau per porą savaičių taip ir neatsiliepė šeimininkai.

Neįprasta kalėdinė dovana – sušalęs ir alkanas šuniukas (4)

Žiemą į mūsų laiptinę atklydo baltas šuniukas juodomis ausimis. Pirmą vakarą pavaišinau jį dešrele, taigi jis pasirodė ir kitą dieną, o paskui ir nakvojo laiptinėje.

Kaune rastas automobilio partrenktas šuniukas (2)

Spalio 18 d. apie 20 val. Kaune, Sukilėlių pr., radau partrenktą šuniuką.