Keturi pabiručiai, toiterjero mišrūnai kviečia šeimininkus!

 (5)
Šių mažylių, tiksliau jų mamos istorija prasidėjo dar žiemą: ji drauge su broliu buvo rasta palikta prie parduotuvės. Brolis netrukus rado namus, o kalytė, praminta Kuka, pasiliko pas savo globėją.

Nespėjus laiku sterilizuoti, Kuka pastojo, ir dabar globėjų namuose laksto dar ir keturi pagrandukai: dvi kalytės ir du patinėliai. Jų tėtis – rusų toiterjeras, o pati Kuka – nedidelė mišrūnė (iki kelių), todėl ir mažyliai turėtų būti nedideli, trumpaplaukiai kambariniai šuniukai.

Šiuo metu šuniukams maždaug 1,5 mėn., netrukus bus „nukirminuoti“, savarankiškai valgo sausą maistą, dūksta, siaučia ir dairosi gerų šeimininkų!

Jei galite vienam iš šių toiterjero mišrūniukų suteikti namus, skambinkite Svetlanai tel.nr. 8 699 08971 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.