Keturi kačiukai prašo šanso turėti namus!

 (7)
Pas moterį Liubą, gyvenančią Jeruzalės mikrorajone, „Naminukai“ sugrįžta jau ne pirmą kartą. Deja, jos senas namelis esantis už parduotuvės, visai šalia miško, kai kam atrodo puiki vieta atsikratyti nereikalingais gyvūnais. Kai atvykome čia pirmą kartą, išvydome apie 10 pašiūrėje apsigyvenusių išmestų kačių, kurios nuolat veisė kačiukus.

Šiuo metu jau esame sterilizavę visas ten gyvenančias katytes, tačiau viena katytė, kurios pradžioje niekaip nepavyko pagauti spėjo išsivesti į dienos šviesą naują vadą - keturis bailiukus, kuriems maždaug jau 2 mėnesiai.

Mažyliai įsikūrę prie namo esančiame tarpe: vietos nedaug, bet svarbiausia jie turi stogelį, bent kažkiek apsaugantį nuo liūčių, ir vienas kitą. Moteris Liuba iš savo menko kiemsargio atlyginimo kiekvieną dieną perka kačiukams žuvytę. „Juk jie niekam nereikalingi, tai bent jau tegu valgo skaniai, kad nors tokį džiaugsmą gyvenime turėtų“, - sako Liuba. Bet kol kačiukai maži, tiesiog privalome visi kartu suteikti jiems šansą turėti namus, dar ne viskas prarasta, jie dar turi viltį išsigelbėti nuo žiauraus beglobių likimo, tik reikia mūsų pagalbos!

Ieškome šiems mažyliams namų arba laikinos globos iki padovanojimo. Duotume didelį narvą, aprūpintume kraiku ir maisteliu, tad katinėlių priežiūra taptų paprasta ir neužimanti daug vietos. Nors kačiukai baikštūs, jie dar mažučiai, tad turi visus šansus tapti jaukiais namų gyventojais.

Kol jie sveiki, kol dar gyvi, prašome Jūsų pagalbos, atsiliepkite, kas galėtų pagloboti šią šeimynėlę ir su mūsų pagalba išleisti juos į tikrus namus. Pagalba čia tikrai labai reikalinga.

Jei tik galite pagloboti kelis ar visus kačiukus, arba jeigu matote kačiuką, kurį norėtumėte priglausti visam laikui, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Žavingas mažaūgių trejetukas ieško namų! (3)

Susipažinkite su pačia žaviausia mažylių trijule – šviesiaplauke Dore, juodaplaukė garbanota Magi ir trumpaplaukiu juodu Jagu!

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (3)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.