Keturi kačiukai prašo šanso turėti namus!

 (7)
Pas moterį Liubą, gyvenančią Jeruzalės mikrorajone, „Naminukai“ sugrįžta jau ne pirmą kartą. Deja, jos senas namelis esantis už parduotuvės, visai šalia miško, kai kam atrodo puiki vieta atsikratyti nereikalingais gyvūnais. Kai atvykome čia pirmą kartą, išvydome apie 10 pašiūrėje apsigyvenusių išmestų kačių, kurios nuolat veisė kačiukus.

Šiuo metu jau esame sterilizavę visas ten gyvenančias katytes, tačiau viena katytė, kurios pradžioje niekaip nepavyko pagauti spėjo išsivesti į dienos šviesą naują vadą - keturis bailiukus, kuriems maždaug jau 2 mėnesiai.

Mažyliai įsikūrę prie namo esančiame tarpe: vietos nedaug, bet svarbiausia jie turi stogelį, bent kažkiek apsaugantį nuo liūčių, ir vienas kitą. Moteris Liuba iš savo menko kiemsargio atlyginimo kiekvieną dieną perka kačiukams žuvytę. „Juk jie niekam nereikalingi, tai bent jau tegu valgo skaniai, kad nors tokį džiaugsmą gyvenime turėtų“, - sako Liuba. Bet kol kačiukai maži, tiesiog privalome visi kartu suteikti jiems šansą turėti namus, dar ne viskas prarasta, jie dar turi viltį išsigelbėti nuo žiauraus beglobių likimo, tik reikia mūsų pagalbos!

Ieškome šiems mažyliams namų arba laikinos globos iki padovanojimo. Duotume didelį narvą, aprūpintume kraiku ir maisteliu, tad katinėlių priežiūra taptų paprasta ir neužimanti daug vietos. Nors kačiukai baikštūs, jie dar mažučiai, tad turi visus šansus tapti jaukiais namų gyventojais.

Kol jie sveiki, kol dar gyvi, prašome Jūsų pagalbos, atsiliepkite, kas galėtų pagloboti šią šeimynėlę ir su mūsų pagalba išleisti juos į tikrus namus. Pagalba čia tikrai labai reikalinga.

Jei tik galite pagloboti kelis ar visus kačiukus, arba jeigu matote kačiuką, kurį norėtumėte priglausti visam laikui, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Dipsis ieško namų

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...