Kauno rajone dingo baltas šuniukas

 (3)
Vasario 2 d. Kauno rajone, Zapiškyje, dingo baltas su rudom dėmelėmis mažo ūgio šuniukas, vardu Finis. Vasario 8 d. buvo jis pastebėtas Ringauduose, bėgo link Garliavos, Aleksoto.
88 Irute-Faustina FINISxx

Šuniuko požymiai: kailiukas gauruotas, baltos spalvos, su keliomis rudomis dėmelėmis, ilgaplaukis. Patinėlis.

Šuniukas – 8 metų amžiaus, smulkus, nedidukas, išvaizdus, labai draugiškas, nepiktas ir patiklus. Jis gali būti nuklydęs ar labai toli išvežtas. Priglaudusius ar mačiusius šį šuniuką labai prašom atsiliepti. Labai liūdim dėl dingusio mūsų šeimos draugo...

Būsim dėkingi už bet kokią su juo susijusią informaciją. Atsilyginsim radusiems. Susisiekti galite tel. 8 698 24 259, 8 611 38 838.

Kauno rajone dingo baltas šuniukas
© DELFI skaitytojas
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.