Katytės, kurią paliko po tiltu, išgyvenimai: ieško namų!

 (5)
Katytės gelbėtoja ją praminė Panteryte. Ją rado išmestą po tiltu, ir ji liko ten tupėti. Nežinia, ar dėl to, kad dar tikėjosi, kad jos sugrįš, ar dėl didžiulio išgąsčio, kuris neleido pajudėti.
Katytė

Panterytę išgelbėjusi Irena laikinai įkurdino katytę veterinarijos klinikos stacionare, kur ji buvo „nuparazitinta“, sterilizuota ir paskiepyta. Po procedūrų Panterytė atkeliavo į „Naminukų“ globą. Tai – drovi, vidutinio amžiaus katytė be pretenzijų. Baikštoka, bet švelni, matyt, buvusi vieno šeimininko katė, iš tų, kurios prisiriša prie savo šeimininko, o nuo svečių yra linkusios pasislėpti po stalu. Iš tų, kurios neverčia namų aukštyn kojom, jaučia žmonių nuotaikas, bijo staigių judesių, žavisi gyvenimu žiūrėdamos pro langą, nieko nereikalauja (išskyrus gardesnio kąsnelio) ir skleidžia ramybę.

Tokios jautrios katytės sunkiai išgyvena išdavystę ir sukrėtimus, todėl tokie įvykiai joms neužaugina „storesnės odos“, jos tiesiog palūžta ir tampa dar trapesnės. Akivaizdu, kad Panterytei vieta yra ne prieglaudoje, ji nemoka „žaisti“ pagal gaujos taisykles, ji tiesiog stipriai stipriai laukia šeimininkų...

Jei galite šiai angliuko juodumo ramiai katytei padovanoti jaukų namų kampelį, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 649 30 077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, pabandykite skambinti vėliau arba parašykite žinutę, kad perskambintume).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.