Katytės kaip gėlytės ieško namų

 (11)
Mes katytės, mes mažytės - esam gražios kaip gėlytės. Namų ieško dvi gražios katytės Pakalnutė ir Plukė.

Plukė ir Pakalnutė buvo rastos tiesiog išmestos gatvėje kaip niekam nereikalingi daiktai. Tik gero vaikino, nepraėjusio pro šalį, dėka jos atkeliavo pas mus ir dabar laukia savo šanso rasti mylinčius namus.

Plukė ir Paklanutė yra mažulytės, maždaug 1,5 mėn. katytės. Jos judrios, žaismingos, besidominčios visa jas supančia aplinka. Kiekvienas „neatpažintas objektas“ - šniūrelis, popierėlis, dovanų kaspinėlis - yra jų žaidimų draugas. Mažylės labai mėgsta žmogaus dėmesį, o jei pakasysite joms pilvelį, kaip mat ims murkti.

Jos ne tik papuoš jūsų namus savo gražiais, spalvotais kailiukais, bet ir visuomet bus geros nuotaikos šaltiniu, kviečiančiu jus nusišypsoti. Mainais į namus, Pakalnutė ir Plukė pasižada kiekvieną dieną jums dovanoti gerą nuotaiką!

Dėl katyčių kreipkitės tel.nr. 8 623 51424 (VŠĮ „Lūša“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.