Katytė Voverytė nori turėti tikrus namus

Dovanojama jauna graži katytė. Voverytei vos vieneri, o patirti teko jau tiek daug. Katytė sterilizuota, nepaprastai graži, energinga, smalsi ir draugiška. Katytė kiek nedrąsi, bet tai greitai pataisoma, jei mylėsite, rūpinsitės ir leisite jai būti savimi.
Voverytė

Voverytė tikrai atsidėkos savo meile ir švelniu murkimu. Trumpai priminsime jos istoriją. Spalio pabaigoje gavome pagalbos prašymą dėl Visoriuose vargstančių katinėlių. „Ten krūva ligotų kačių. Atvažiuokite paimti.“ „Visi apipūliavusiom akim, darykit gi ką nors!“. Ir piktų skambučių sulaukėm, ir supratingų žmonių prašymų. Vykome kelis kartus.

Antrąkart mus pasitiko 15 alkanų galvų – beveik visi pakirptomis ausytėmis (t.y. sterilizuoti ir pažymėti), keli suaugę nekirptaausiai, o keturi paaugliukai – visiškas košmaras! Vienas rainiukas persukta, sulaužyta koja bando „bėgti“, kitas, mėlynas katinėlis kraujuojančia išmušta akim kosti, springsta, trečias – juoduliukas – sudžiuvęs, tik pilvas kaip balionas (greičiausiai parazitai), ir ketvirtoji, pūkuota voverytė trispalvytė – pūliujančiom akimis, perkarusi.

Susipažinome su viena moterimi, kuri papasakojo kraupius dalykus apie šio kiemo gyventojus. Iš viso į kiemą ateina 29 katės! Nėra konkretaus žmogaus, kuris juos šertų nuolat. Yra keli norintys, bet paniškai bijo kaimynų. 7 katės buvo nušautos vieno nevispročio, žiemą vargšus bandoma apipilti vandeniu, suaugę moko vaikus/anūkus svaidyti akmenis į gėlynus ateinančias kates ir kačiukus. Štai tarp kokių „žmonių“ kasdien gyvename ir vaikštome...

Laimei, pavyko Voverytei padėti. Peršalimas jau seniausiai išgydytas, katytė sustiprėjusi, išgražėjusi ir pasiruošusi keliauti į naujus namus! Voverytė Vilniuje, esant būtinybei ieškotume transporto ir į kitus miestus.

Daugiau informacijos telefonu – susisiekite. Mūsų kontaktai – tel. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Prašome skambinti darbo dienomis nuo 10.00 iki 19.00 val. Savaitgaliais prašome rašyti išsamią SMS žinutę arba elektroninį laišką. Savanoris, kai tik galės, su Jumis susisieks. Dėkojame už supratingumą. Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.