Katytė Sterblinukė iš statybvietės laukia šeimininkų

 (6)
Šią mažylę ir jos broliuką statybininkai rado savo darbo vietoje. Jiedu buvo tokie mažutėliai, kad nė lakti patys dar nemokėjo.
Katytė

Dvi vyrų brigados ne tik savo darbus dirbo, bet ir ėmėsi auginti išmestus kačiukus. Pastatė jiems nameliuką, rūpinosi kaip pajėgė. Broliuką kažkas pasiėmė į namus, o štai paprastutė rainutė mergytė taip ir liko vienut vienutėlė.

Sterblinukė (jai kokie 2-3 mėn.) jau gavusi vaistukų nuo kirmėlių, nuo blusų, išvalytos ausytės, bet jai labai reikia bent jau laikinos globos namuose. Katytė labai judri ir mėgstanti žmonių draugiją. Ypač patinka užsiropšti kelnių klešne ir susiraityti glėbyje ar bent jau ant peties.

Nežinau, gal statybininkai paeiliui ją užantyje nešiojosi, bet glėbys mažajai pati saugiausia ir ramiausia vieta, tinkamiausia miegui.

Susisiekti: 864292870, dokumentas@super.lt (Jonava)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.