Katinukai Grėja ir Bronius priversti ieškotis naujų namų

 (7)
Dėl šeimininkų emigracijos du naminiai, meilūs katinukai ieško atsakingų šeimininkų.

Grėja - pilkai marga, tikras meilumo įsikūnijimas, jai treji metai. Katytė nubučiuos jus visą, ji tikra vaikų draugė, nes neleidžia savo nagučių į darbą. Grėja - sterilizuota, čipuota. Katytė yra tikra dama, tik linkusi tukti, tad kaip ir visoms damoms jai rekomenduotina dieta.

Bronius yra penkerių metų amžiaus, kastruotas, juodas kaip pantera. Labai myli savo šeimininkę ir vaiką. Bronius, kaip įprasta katėms, turi ir tvirtą charakterį, jei jis nenorės, nepaimsi jo į rankas. Katinukas galėtų gyventi nuosavame name, nes jam labai patinka vaikščioti po lauką.

Jeigu galite suteikti šiltus namus kažkuriam iš katinėlių, skambinkite tel.nr. 868274191 (Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.