Katinėlis Strazdanėlė – šiltas saulės spinduliukas, kuriam reikia namų

 (2)
Strazdanėlė vieną dieną atsirado viename iš Vilniaus daugiabučio rajono kiemų. Maitinant kitus sušalusius kiemo katinėlius, pasigirdo ir Strazdanėlės tylus, kaip mažo kačiuko skambantis miaukimas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Iš pradžių dar ruseno viltis, kad toks prižiūrėtas, iškastruotas katinėlis tiesiog išleistas pasivaikščioti, bet kai Strazdanėlę sutikome tame pačiame kieme Naujųjų metų dieną antra valandą nakties, spaudžiant 20 laipsnių šalčiui, turėjome palaidoti tą viltį, kad jis išleidžiamas tik pasivaikščioti.

Dabar Strazdanėlė globojamas „Beglobio“ prieglaudoje. O kodėl gi Strazdanėlė? Na, ne tik žmonių nosys gali būti papuoštos strazdanomis. Sakoma, dabar strazdanos labai madingos, o strazdanoti modeliai – tiesiog graibstomi.

Ar kas nors turite strazdanotą kačiuką? Taigi, toks retas egzempliorius – katinėlis Strazdanėlė strazdanota nosimi laukia savo namučių ne kur nors prabangioje viloje, o prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Strazdanėlė yra labai gero, mielo, jaukaus, ramaus ir taikaus būdo. Jis visiškai neturi jokio pykčio, labai gerai sutaria su kitais katinėliais. Vienu žodžiu, Strazdanėlė yra didelis šiltas saulės spinduliukas strazdanota nosimi.

Jeigu norite savo namuose turėti saulėtą strazdanotą kačiuką ir turite sąlygas jį auginti, galite skambinti tel. 8 652 44 093, 8 652 25 229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com. Daugiau katinėlių nuotraukų galite rasti mūsų svetainėje „Beglobis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.