Katinėlis Mikas - Murkutis ieško namučių

 (18)
Šis mažylis dar rugsėjo 28 d. gyveno po viaduko laiptais Vilniaus geležinkelio stotyje. Katinėlis dar labai mažytis - jam gal tik koks 1,5 mėn., jis didelio kumščio dydžio.

Katinėlis labai dailus, sveikutis, linksmas ir nerūpestingas kaip ir pridera mažiems katukams, turintis žvėrišką apetitą, jau mokantis naudotis tualeto dėžute. Stebėtinai švelnaus būdo, kontroliuojantis savo nagučius ir dantukus. Dūksta kaip užsuktas, bet kai pavargsta, net nekviečiamas ateina ant mano kelių pailsėti, aplaižo mano rankas, o jei jam pasiseka, tai ir mano nosį pabučiuoja.

Ne pirmas laukinukas mano namuose, bet šitas katinėlis tikrai ypatingas. Nei blusų, nei ausų erkučių neturėjo, va tau ir laukinukas! Šitas mažas stebuklėlis užaugęs bus didelis stambus katinas, kuris taps jūsų šeimos nariu ir suteiks jūsų namams daug džiaugsmo. Ieškome šiam mažyliui nuolatinių šiltų namų, mylinčių ir atsakingų šeimininkų.

Susisiekti: tel.nr. 8687 41667, el.p. jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.