Katinėlis Mikas - Murkutis ieško namučių

 (18)
Šis mažylis dar rugsėjo 28 d. gyveno po viaduko laiptais Vilniaus geležinkelio stotyje. Katinėlis dar labai mažytis - jam gal tik koks 1,5 mėn., jis didelio kumščio dydžio.

Katinėlis labai dailus, sveikutis, linksmas ir nerūpestingas kaip ir pridera mažiems katukams, turintis žvėrišką apetitą, jau mokantis naudotis tualeto dėžute. Stebėtinai švelnaus būdo, kontroliuojantis savo nagučius ir dantukus. Dūksta kaip užsuktas, bet kai pavargsta, net nekviečiamas ateina ant mano kelių pailsėti, aplaižo mano rankas, o jei jam pasiseka, tai ir mano nosį pabučiuoja.

Ne pirmas laukinukas mano namuose, bet šitas katinėlis tikrai ypatingas. Nei blusų, nei ausų erkučių neturėjo, va tau ir laukinukas! Šitas mažas stebuklėlis užaugęs bus didelis stambus katinas, kuris taps jūsų šeimos nariu ir suteiks jūsų namams daug džiaugsmo. Ieškome šiam mažyliui nuolatinių šiltų namų, mylinčių ir atsakingų šeimininkų.

Susisiekti: tel.nr. 8687 41667, el.p. jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.