Katinėlis Mikas - Murkutis ieško namučių

 (18)
Šis mažylis dar rugsėjo 28 d. gyveno po viaduko laiptais Vilniaus geležinkelio stotyje. Katinėlis dar labai mažytis - jam gal tik koks 1,5 mėn., jis didelio kumščio dydžio.

Katinėlis labai dailus, sveikutis, linksmas ir nerūpestingas kaip ir pridera mažiems katukams, turintis žvėrišką apetitą, jau mokantis naudotis tualeto dėžute. Stebėtinai švelnaus būdo, kontroliuojantis savo nagučius ir dantukus. Dūksta kaip užsuktas, bet kai pavargsta, net nekviečiamas ateina ant mano kelių pailsėti, aplaižo mano rankas, o jei jam pasiseka, tai ir mano nosį pabučiuoja.

Ne pirmas laukinukas mano namuose, bet šitas katinėlis tikrai ypatingas. Nei blusų, nei ausų erkučių neturėjo, va tau ir laukinukas! Šitas mažas stebuklėlis užaugęs bus didelis stambus katinas, kuris taps jūsų šeimos nariu ir suteiks jūsų namams daug džiaugsmo. Ieškome šiam mažyliui nuolatinių šiltų namų, mylinčių ir atsakingų šeimininkų.

Susisiekti: tel.nr. 8687 41667, el.p. jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katytė Zuikytė ieško namų

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.

Maša ir kraupi jos tragedija (3)

Maša, Daša ir Glaša be namų liko nutikus kraupiai tragedijai, kurios metu jos neteko savo šeimininko.

Ieškote unikalaus, karališko grožio katino? Susipažinkite su Lučiano!

Pristatome jums Lučiano! Šis katinėlis į „Naminukų“ globą atkeliavo su peštuko reputacija, ir šypseną keliančia istorija, kaip koks susivėlęs nenuorama, kuris jį gelbėjusią bobulę vietoj padėkos prikūlė ir dar apžymėjo namus!