Katinėlis Mikas - Murkutis ieško namučių

 (18)
Šis mažylis dar rugsėjo 28 d. gyveno po viaduko laiptais Vilniaus geležinkelio stotyje. Katinėlis dar labai mažytis - jam gal tik koks 1,5 mėn., jis didelio kumščio dydžio.

Katinėlis labai dailus, sveikutis, linksmas ir nerūpestingas kaip ir pridera mažiems katukams, turintis žvėrišką apetitą, jau mokantis naudotis tualeto dėžute. Stebėtinai švelnaus būdo, kontroliuojantis savo nagučius ir dantukus. Dūksta kaip užsuktas, bet kai pavargsta, net nekviečiamas ateina ant mano kelių pailsėti, aplaižo mano rankas, o jei jam pasiseka, tai ir mano nosį pabučiuoja.

Ne pirmas laukinukas mano namuose, bet šitas katinėlis tikrai ypatingas. Nei blusų, nei ausų erkučių neturėjo, va tau ir laukinukas! Šitas mažas stebuklėlis užaugęs bus didelis stambus katinas, kuris taps jūsų šeimos nariu ir suteiks jūsų namams daug džiaugsmo. Ieškome šiam mažyliui nuolatinių šiltų namų, mylinčių ir atsakingų šeimininkų.

Susisiekti: tel.nr. 8687 41667, el.p. jurramu@gmail.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.

Katytė Kalvė: reikia pagalbos ir namų (2)

Kalvarijų g. Vilniuje garsėja ne tik turgumi ar žmonių būdo įvairove. Čia dar begalybė kačių, kurios vienareikšmiškai priskiriamos beglobių klasei. Mat dauguma (nesakau, kad visi) nuosavų namų savininkai turi „kačių“ ir jas išleidžia palakstyti. Ne, ne augintinių ar mylimų sterilizuotų, gydomų, prižiūrimų šeimos gyvūnų, o tiesiog, „kačių“ – kaip kokių belyčių nuolat kovojančių už išgyvenimą subjektų.

Žavingai kačiukų trijulei reikalingi šeimininkai

Sulaukėme pagalbos prašymo iš sodų apie tai, kad lauko katytė atsivedė tris kačiukus. Iš pradžių jais rūpinosi moteris, kuriai vėliau teko išvykti ir trijulės globą perėmė „Naminukų“ savanorė Jovita.