Katinas, kuris būtų mieliausio kačiuko konkurso nugalėtojas!

 (6)
Išskirtinio meilumo ir minkštumo katinėlis Barklis gimė Tilto gatvėje, prie lietvamzdžio kartu su dar dviem sesutėmis. Jų mama - išskirtinio grožio ilgaplaukė katė, kuri, kaip spėjama, užaugo ne gatvėje, o buvo išmesta iš namų už nusimatantį ir nelaukiamą „kraitį“.

Barklio sesutėms jau pasisekė atrasti savo vietą po saule, jos iškeliavo į naujus namus, na, o Barklis dar laukia: stipriai, garsiai ir iš visos širdies! Jam maždaug 1,5 - 2 mėn., „nuparazitintas“, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Vienintelis iš vados katinėlis, vienintelis pūkuoto ir minkšto kaip šilkas plauko, pats drūčiausias ir draugiškiausias. Kodėl jis dar niekam nekrito į širdį?

Jei galite Barkliui padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.