Karmina - „tikrai mano protėviai buvo iš Abisinijos“

 (15)
Karmina kiek kitokia nei visos katės. Prieglaudoje dar nieklada neturėjome katės su tokio ryškaus rudumo kailiu kokį turi Karmina. Karminos kailiuko spalva labai primena Abisinijos kačių kailio spalvą, o ir pats sudėjimas būdingas šiai veislei.

Karminos atsiradimo prieglaudoje istorija banali ir labai dažna. Kažkam ji nusibodo, kažkas ją išmetė į gatvę. Kadangi katytė visiškai naminukė ir labai prieraiši, surado prieglobstį prie vieno nuosavo namo. Tačiau Karminą ten pakentė tik iki to laiko, kol ji pagimdė kačiukus. O tada šeimynai vietos nebeliko. Į sanitarinę tarnybą mamytę Karminą ir jos vaikelius atnešė paauglės. Jokio gailesčio, jokios atjautos šios paauglės šeimynai neturėjo. Joms buvo visiškai vienodai, kad šeimyna sanitarinėje tarnyboje likti negali, kad siaučiantys virusai tiesiog nugalabis neskiepytus, neseniai gimusius kačiukus. Į mūsų prašymus palaikyti šeimyną namuose, kol surasime kačiukams namus, o katę paskiepysime, mums buvo atsakyta paprastai - “neimat-nunuodysim”. Apie ką kalbėti su tokias “žmonėmis”, kokios bus užaugusios paauglės?

Karminos vaikeliai jau surado namus ir savo šeimininkus, o Karmina savo žmogaus laukia prieglaudoje.

Karmina žmogui labai draugiška ir meili katė. Žmogumi ji tiki ir pasitiki, mėgsta murkti ir baksnoti nosyte. Karmina labai smalsi, jai didelė kančia sėdėti prieglaudos narve.

Jei kam nors krito į širdį ši nepaprastai graži ir ryški katytė ir norite jai suteikti namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com 

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.