Kalytė Savana – puiki draugė, kuriai reikia šeimininkų

 (3)
Savana pas mus pateko po to, kai teko gyventi itin blogomis sąlygomis. Nuolankią ir be galo gerą bei draugišką kalytę skriaudė visi – ir suaugę, ir vaikai. Šunytė buvo nuolat ujama ir gąsdinama. Todėl nenuostabu, kad atvykusi pas mus šunytė, kurią pavadinome Savana, stengėsi taip prisiploti pilvuku prie žemės, kad tik jos niekas nepastebėtų.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Nuolat drąsinama ir glostoma Savana greitai atsigavo, o uodegytę, kurią laikė nuolat pabruktą po pilveliu, pakėlė ir ėmė iš dėkingumo ir laimės vizginti.

Savana – visiškai jaunutė iki metų amžiaus. Nėra didelė – iki kelių. Bus labai puiki draugė, visada palaikys jus ir jūsų klausys, labai nuolankaus charakterio, myli vaikus, prašosi glostoma, duoda letenėlę pasisveikinti.

Dabar Savana globojama „Beglobio“ prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje. Norinčius šios nuostabios šunytės-draugės prašome skambinti tel. 8 652 25 229, 8 652 44 093 arba rašyti info@beglobis.com. Visi „Beglobio“ šuniukai – gyvūnų globos namų puslapyje.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.