Kakavinė gražuolė laukia mylinčių šeimininkų

 (7)
Ji nedidukė, vos siekia kelius, išgąsdinta - galbūt su ja blogai elgėsi... Jai labai reikia mylinčių šeimininkų.

Sanitarinėje tarnyboje, labai labai namų aplinkos, suprantančių šeimininkų ar laikinų globėjų, laukia gražutė, beveik metų amžiaus kalytė. Kaip visada spėliojame, kokia jų praeitis, tačiau čia tik spėlionės, nors panašu, kad atvedė ją jos taip vadinami „šeimininkai“ ir gali būti, kad ji buvo skriausta.

Kalytei ten labai nejauku, ji beveik nevalgo, patiria stresą, todėl ieškome jai šeiminkų, kurie sugebės ją nuraminti ar laikinų globėjų.

Reikia žmogaus ar šeimos, kurie norėtų įdėti darbo, prisijaukintų baikštų gyvūną. Dažniausiai labai smagu būna matyti, kaip jis pradeda lįsti iš savo kiauto, tampa drąsesnis, pradeda žaisti, išdykauti ir jūs žinote – tai tik jūsų nuopelnas. Ir šuniukas tai žino ir tikrai  moka parodyti savo dėkingumą.

Jei turite kantrybė ir šilumos ir jums taip pat ši kalytė atrodo labai graži, priglauskite ją, jai jūsų reikia.

Kalytės numeris - 151.

Jei galite jai suteikti namus, kreipkitės: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva, telefonas - (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.