„Kaimo grandinės“ globotiniai prašo kalėdinių dovanėlių

 (1)
Kai žvelgi ten, nuo kur kiti gręžiasi, širdis prisipildo skausmo. Skauda, kai pagalvoji, kad net per didžiąsias šventes jie bus reikalingi tik mums. Patyrę tiek dramatiškų išgyvenimų, turintys daug gilių vidinių randų, kad norisi jiems suteikti kuo daugiau žmogiškos šilumos ir patogumo.
© Shutterstock nuotr.

Artėjančių švenčių proga išdrįsime ir mes paprašyti jų, ir vis dar beglobių, ir jau turinčių globą, vardu. Galbūt Jūsų gyvūnas nevalgo kažkokio Jūsų pirkto maistelio, nebesinaudoja guoliukais, draskyklėmis, galbūt norite tiesiog nupirkti ar iš kažkur gauti pigiau bei padovanoti mums taip reikalingas priemones? Mes neprašome prabangos priemonių, tik būtiniausių daiktų.

Mums nuolat reikalinga:

- Paprastas, pigus bet koks sausas maistas ir konservai (PSP katėms ir apleistose vietose, soduose gyvenantiems šunims);
- Kruopos, iš kurių būtų galima virti košę gyvūnams;
- Sausas maistas Josera Classic mūsų globojamoms katėms;
- Kokybiški sausiukai ir konservai mūsų mažiesiems globotiniams;
- Kokybiškas gydomasis maistelis mūsų ligoniukams (katytei Arijai – Urinary, katinui Liukui – Diabetic, šuneliui Ūkui - skirtas senjorams);
- Kraikas katėms (mes naudojame kuro granules, tai optimaliausias variantas kainos ir kokybės atžvilgiu);
- Vaistai nuo parazitų (tabletės: Caniverm, Drontal, Cestal ir kt., lašiukai: Stronghold, Fypryst, Advocate);
- Vitaminai ir žuvų taukai imuniteto stiprinimui;

Visa tai mums perduoti galite paskambinę tel. 8 602 63 641 arba parašę el.p. anzelika.lggd@gmail.com, arba paaukodami į mūsų sąskaitą, kurią galite rasti internetiniame „Kaimo grandinės“ ar feisbuko puslapyje.

Esame dėkingi už Jūsų kantrybę, gerumą ir nuoširdumą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.