Kai net „mėlynas" kraujas neapsaugo nuo beglobės likimo: katytė Mela

 (10)
O štai ir mūsų mieloji, „mėlynoji“ Mela! Galbūt žodis „mėlynoji“ ir neturėtų būti rašomas kabutėse, bet kas dabar žino - Mela buvo rasta tiesiog gatvėje, tad apie jos nepaprastą kilmę galime spręsti tik iš išvaizdos, o ne dokumentų.

Kaip ir kodėl ji atsidūrė gatvėje - neaišku, tačiau žinome tik tiek, kad ji ilgą laiką buvo maitinama netoli vienos parduotuvės, esančios Fabijoniškių mikrorajone. Vėliau atsivedė tris kačiukus, o tada beveik iš karto visa šeimynėlė pateko į „Naminukų“ globą.

Iš pradžių manėme, kad katytė, kurią praminėme Mela, yra laukinukė, tačiau vos po kelių dienų ji iš persigandusios, nepaliečiamos katytės tapo didžiausia meilūne, kuri tarsi prisiminė, kad žmogus yra geras, kad jo nereikia bijoti!

Dabar Melos vaikučiai jau ūgtelėję ir savarankiški, na, o Mela iš ankšto narvelio persikėlė į bendrą kačių kambarėlį. Ji jauna, maždaug 2 - 4 metų. Žmogui Mela - meili ir dėmesinga, tačiau kartu ir ori - jei mano, kad glostymų pakaks, nepasidrovės parodyti.

Su kitomis katėmis irgi nepuola bičiuliautis, viską stebi iš šalies, bet jei kas susikimba, Mela greit imasi žandaro vaidmens ir pamoko visus konflikto dalyvius, taip kad prie Melos katinams nei pyktis, nei siausti nevalia!

Ir, žinoma, katytė, kuri kadaise buvo išmesta, visada prisimins savo namų kvapą kaip patį tikriausią ir jaukiausią, tačiau mes tikim, kad jos gyvenimas gali būti dar šviesesnis!

Jei galite padovanoti gražuolei rusų mėlynosios mišrūnei Melai namus, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.