Kai gailestis ar nesuvokimas priveda prie katastrofos: būriui kačių reikia pagalbos

 (4)
Sulaukėme skambučio iš Žaliakalnio seniūnijos. Pagyvenusią porą patalpino į slaugos ligoninę, o bute liko kačių. Mums sakė, kad ten – dvi suaugusios katės, abi su naujagimiais. Dar yra 3 paaugliukai, (sako, 3-4 mėn.), 2 bengališkai rusvos katytės ir ilgesnio plauko juodai baltas katinas.
Katinai

Prie senutės katės trinasi, o su svetimais yra atsargios. Kol kas katinus pamaitina viena moteris. Reikia sutvarkyti butą iki senukų grįžimo, tai reiškia, kad ir kačių ten turi nelikti.

Vakar nuvažiavę fotografuoti kačių, sužinojome, kad jų buvo kur kas daugiau. Dalį (visos nesterelizuotos) išvežė kažkur į kaimą (net neklausėm, ką reiškia „į kaimą“, nesinorėjo išgirsti atsakymo). Bute radom tris paauglius apie 5-6 mėn., tai du rusvi, labai gražūs katinukai ir juodai balta katytė. Taip pat – dar 3 suaugusias kates ir naujagimius (vados – 6+5+1). Kačiukams maždaug 7-10 dienų, ne visi dar atsimerkę. Kurios katės kurie vaikai ir ar visos maitinančios, sunku pasakyti. Viena tai tikrai maitina. Visos katės atrodo sveikos.

Katės buvo leidžiamos į lauką. Bute nėra nei vienos kraiko dėžutės, tad katėms savo reikalus tenka atlikti bet kur. Visiška katastrofa. Lyg ir norėjo anksčiau ieškoti pagalbos, bet kad šeimininkė labai keitė savo nuomonę dėl sterilizacijos. Jai tos katės labai brangios.

Šioms katėms labai reikia pagalbos. Reikia globos iki padovanojimo (ypač katėms su kačiukais), paaugliams reikia namų, reikia paramos sterilizacijoms.

Suprantame, kad tai beviltiškas prašymas, bet vis tiek labai lauksime pasiūlymų tel. 8 655 15024, info@katinosvajone.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.