Kačiukas Coliukas laukia naujo gyvenimo pradžios!

 (4)
Šis maždaug 3 mėn. katinėlis atkeliavo iš Santariškių (drauge su šeimynėle buvo įsikūręs už Santariškių poliklinikos vykdomų statybos darbų teritorijos). Šiuo metu jis glaudžiasi veterinarijos klinikos stacionare ir ieško namų arba bent jau laikinų globėjų iki padovanojimo.

Coliukas jau nublusintas, nukirmintas, naudojasi kraiko dėžute. Mažylis - be galo inteligentiškas katinėlis, nors iki tol nebuvo jautęs žmogaus šilumos, per kelias dienas suprato, kad bijojo be reikalo. Dabar būdamas ant rankų akimirksniu atsipalaiduoja ir tik murkia, murkia... Nori būti glostomas, gali ilgiausiai išgulėti ant kelių ir būti puikus, ramus ir neįkirus kompanijos draugas. Nuotraukose Colis atrodo didesnis negu iš tiesų yra.

Colis išgelbėtas nuo gatvės gyvenimo, labai laukia žmonių, norinčių jį priimti kaip savo šeimos narį. Tel.: 8 648 30077 (Vilnius).

P.S. Tvirtai apsisprendusiems organizuotume transportą ir į kitus miestus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katytė Zuikytė ieško namų

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.

Maša ir kraupi jos tragedija (3)

Maša, Daša ir Glaša be namų liko nutikus kraupiai tragedijai, kurios metu jos neteko savo šeimininko.

Ieškote unikalaus, karališko grožio katino? Susipažinkite su Lučiano!

Pristatome jums Lučiano! Šis katinėlis į „Naminukų“ globą atkeliavo su peštuko reputacija, ir šypseną keliančia istorija, kaip koks susivėlęs nenuorama, kuris jį gelbėjusią bobulę vietoj padėkos prikūlė ir dar apžymėjo namus!