Kačiukai „lazdynukai“ išsiruošė namų žvalgybon!

 (2)
Kačiukų trijulė į „Naminukų“ globą atkeliavo iš Lazdynų mikrorajono. Tiesą sakant, turbūt pusė mūsų šiuo metu turimų globotinių yra būtent iš ten.

Maždaug 1,5 mėn. mažyliai buvo pastebėti dėžutėje po balkonu, kaip spėjama, juos atsivedė kieme gyvenanti katytė. Kol kačiukai neūgtelėjo ir nesulaukėjo, suskubome gelbėti. Tiesą sakant, ką gelbėti, ten galima rasti beveik po kiekvienu balkonu, o būti išgelbėtiems pasiseka tik vienetams. Tą dieną taip jau sėkmingai susiklostė aplinkybės, kad atsilaisvino vienas „Naminukų“ narvelis, kurį tuoj pat ir užėmė šie trys nauji gyventojai!

Vadoje - dvi katytės (rainiukė ir juoda su baltu) bei katinėlis (tamsus rainiukas). Sakysite, paprasti? Galbūt, bet ne prasti! Gražūs, juokingi, mieli, su didelėmis, naiviomis ir nežinomybės pilnomis akimis. Dar pasimetę ir laukia, dar nežino ko, bet jaučia, kad kažkas turi įvykti. Kažkas labai svarbaus ir didelio: kai kažkuri diena baigsis karštu prisispaudimu prie žmogiškos širdies ir kelione į vietą, kurios dar niekad nematė. Kelionės į namus - štai ko jie laukia!

Kačiukai jau nuparazitinti, naudojasi kraiko dėžute ir pasiruošę pažinti savo būsimus šeimininkus.

Gal jais tapsite būtent Jūs? Skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, rašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.