Juodukė naktyje: išgelbėta nuo mirties gatvėje mažylė ieško namų

 (6)
Vieną vakarą grįžusi iš pasivaikščiojimo su šunimi, p. Dalia savo gatvėje pamatė mažytę katytę, gulinčią pasliką ant kairio šono. Matyt, katytę kažkas partrenkė arba jai įspyrė... Pagalvojo, kad mirusi, bet priėjo šuo ir katytė pakilo, keistai judėjo, čiaudėdama krauju iš nosytės.

Moteris patraukė ją nuo kelio, o po to kas kelias valandas ją patikrindavo išėjusi iš namų. Galiausiai, pagalvojusi, kad gal katytė turi šansų, atsinešė ją namo.

Po savaitės p. Dalios namuose katytė vis dar šlubuoja kaire priekine letenėle, bet visiškai ją naudoja. Šiek tiek pašlubuoja ir galine kaire kojyte. Matosi, kad turėjusi traumą, bet turėtų greitai visiškai pasveikti, nes turi gerą apetitą, šokinėja ir žaidžia.

Apžiūrėjusi veterinarė sakė, kad katytei apie 1,5 mėn., ji yra buvusi naminė, nes labai draugiška ir komunikabili, graži, moka naudotis kačių tualetu, galėtų gyventi kartu su šunimi. Buvo sulašinti lašiukai nuo blusų, o penktadienį katytė gavo vaistų ir nuo kirminų. Buvo žaizdą ant nosytės, bet ji jau beveik sugijo, tik p. Dalia dar pavalo ją profilaktiškai.

Išgelbėtai mažylei globėjai ieško pačių geriausių namučių, kai tik ji pakankamai sustiprės. O tai turėtų būti jau greitai.
 
Kontaktai: 8 652 38575 (Dalia; Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.