Juodukė naktyje: išgelbėta nuo mirties gatvėje mažylė ieško namų

 (6)
Vieną vakarą grįžusi iš pasivaikščiojimo su šunimi, p. Dalia savo gatvėje pamatė mažytę katytę, gulinčią pasliką ant kairio šono. Matyt, katytę kažkas partrenkė arba jai įspyrė... Pagalvojo, kad mirusi, bet priėjo šuo ir katytė pakilo, keistai judėjo, čiaudėdama krauju iš nosytės.

Moteris patraukė ją nuo kelio, o po to kas kelias valandas ją patikrindavo išėjusi iš namų. Galiausiai, pagalvojusi, kad gal katytė turi šansų, atsinešė ją namo.

Po savaitės p. Dalios namuose katytė vis dar šlubuoja kaire priekine letenėle, bet visiškai ją naudoja. Šiek tiek pašlubuoja ir galine kaire kojyte. Matosi, kad turėjusi traumą, bet turėtų greitai visiškai pasveikti, nes turi gerą apetitą, šokinėja ir žaidžia.

Apžiūrėjusi veterinarė sakė, kad katytei apie 1,5 mėn., ji yra buvusi naminė, nes labai draugiška ir komunikabili, graži, moka naudotis kačių tualetu, galėtų gyventi kartu su šunimi. Buvo sulašinti lašiukai nuo blusų, o penktadienį katytė gavo vaistų ir nuo kirminų. Buvo žaizdą ant nosytės, bet ji jau beveik sugijo, tik p. Dalia dar pavalo ją profilaktiškai.

Išgelbėtai mažylei globėjai ieško pačių geriausių namučių, kai tik ji pakankamai sustiprės. O tai turėtų būti jau greitai.
 
Kontaktai: 8 652 38575 (Dalia; Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Žavingas mažaūgių trejetukas ieško namų! (3)

Susipažinkite su pačia žaviausia mažylių trijule – šviesiaplauke Dore, juodaplaukė garbanota Magi ir trumpaplaukiu juodu Jagu!

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (3)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.