Juodukė naktyje: išgelbėta nuo mirties gatvėje mažylė ieško namų

 (6)
Vieną vakarą grįžusi iš pasivaikščiojimo su šunimi, p. Dalia savo gatvėje pamatė mažytę katytę, gulinčią pasliką ant kairio šono. Matyt, katytę kažkas partrenkė arba jai įspyrė... Pagalvojo, kad mirusi, bet priėjo šuo ir katytė pakilo, keistai judėjo, čiaudėdama krauju iš nosytės.

Moteris patraukė ją nuo kelio, o po to kas kelias valandas ją patikrindavo išėjusi iš namų. Galiausiai, pagalvojusi, kad gal katytė turi šansų, atsinešė ją namo.

Po savaitės p. Dalios namuose katytė vis dar šlubuoja kaire priekine letenėle, bet visiškai ją naudoja. Šiek tiek pašlubuoja ir galine kaire kojyte. Matosi, kad turėjusi traumą, bet turėtų greitai visiškai pasveikti, nes turi gerą apetitą, šokinėja ir žaidžia.

Apžiūrėjusi veterinarė sakė, kad katytei apie 1,5 mėn., ji yra buvusi naminė, nes labai draugiška ir komunikabili, graži, moka naudotis kačių tualetu, galėtų gyventi kartu su šunimi. Buvo sulašinti lašiukai nuo blusų, o penktadienį katytė gavo vaistų ir nuo kirminų. Buvo žaizdą ant nosytės, bet ji jau beveik sugijo, tik p. Dalia dar pavalo ją profilaktiškai.

Išgelbėtai mažylei globėjai ieško pačių geriausių namučių, kai tik ji pakankamai sustiprės. O tai turėtų būti jau greitai.
 
Kontaktai: 8 652 38575 (Dalia; Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.