Juodukas ir Baltutės: linksmuoliams reikia namučių

 (2)
Žiaurumas, neapykanta, abejingumas – tai kasdienybė, su kuria susiduria savanoriai. Bet kartais vis tiek neįmanoma atsistebėti žmogystų išradingumu atsikratant savo augintinių.
© Autoriaus nuotr.

Tai šaunus penketukas: Juodukas – broliukas ir Baltutės – sesutės. Nieko naujo, tiesiog kažkas jų atsikratė kaip nebereikalingo šlamšto. Mažyliai buvo palikti kažkokiame rūsyje – griuvėsiuose, iš kurių jie nebūtų sugebėję išlipti. Kas nutiko jų mamytei nežinia, jos prie šunelių nebuvo.

O mažiesiems keturkojams dar tik pati gyvenimo pradžia.

Kažkur yra, tikrai yra žmogus, kuriam bet kuris iš šių mažylių taps pačiu geriausiu ir artimiausiu draugu. Juk nėra nieko tvirtesnio, kaip šunelio meilė ir ištikimybė. Vaikystė lekia, taip greitai pralekia - paskubėkite, priimkite į savo šeimą dar vieną narį – linksmą, kiek padūkusį, bet visa savo mažutėle širdute jus mylintį šunelį.

Susisiekti: 865282924, neringa@penktakoja.lt (Kaunas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.