Juodoji Lūšis ieško namų

 (3)
Esu jauna katytė vardu Knipsė. Man maždaug 4-6 mėnesiai. Šiuo metu su broliu dvyniu aš gyvenu pas globėją, bet labai ieškau savo tikrų namų, kur mane mylėtų, skaniai maitintų, lepintų ir niekada neišmestų į gatvę.
CAM00168

Mano privalumai: aš esu be galo graži. Mano globėja sako, kad esu panaši į lūšį todėl, kad mano ausytės ypatingos. Mano ausų galiukai riečiasi į išorinę pusę ir dar ant mano ausyčių galiukų auga plaukų kuokšteliai, tokie šepetukai, kurie būna tik pas lūšis ant ausų.

Aš esu labai tvarkinga katytė, savo reikaliukus darau tik tam skirtoje vietoje, maistas man irgi tinka visoks – ir sausučiai, ir konservai, ir virtą vištieną labai mėgstu, ir net virtą trynį su malonumu valgau. Žodžiu su mano maitinimu problemų tikrai nekils.

Mano globėja sako, kad aš esu labai išdykusi, kaip ir priklauso jaunam kačiukui, labai žaisminga, visą dieną dūkstu su savo broliu, tai jeigu jūs turit namuose katytę ar katinėlį, tai aš jums labai tiksiu, nes jūsų katinas man bus žaidimų draugas.

Per daug dėmesio aš nereikalauju, nesu įkyri, moku pati žaisti, susirasti, ką veikti, ir be reikalo į akis nelendu. Tapetų irgi nedraskau, nagučius galandu į draskyklę. Miegoti mėgstu prisiglaudusi prie globėjos katės arba lovoje prie globėjos kojų.

Mano trūkumai: turiu aš ir vieną trūkumą, labai mėgstu persodinti gėles. Jos man labai patinka, labai patinka žalumynai ir žolė, o kai jų nėra, aš lendu prie gėlių, bet gal laikui bėgant išmoksiu ir jų neliesti? Aš dar maža. Galiu daug ko išmokti. Mano globėja sako, kas aš būsiu dovanojama tik tiems žmonėms, kas sutiks mane sterilizuoti. Aš nežinau ką tai reiškia, bet globėja sako, kad su sutartimi, kurią jūs pasirašysit, kai imsim mane, bus 50 proc. nuolaida operacijai.

Gal aš jums patikau? Gal kaip tik ieškojote manęs, juodosios gražuolės? Paskambinkit mano globėjai ir ji pasakys, kur reikia atvažiuoti, kad mane pamatytumėte ir susipažintumėte. Labai lauksiu Jūsų skambučio.

Skambinti mano globėjai reikia tel.nr. 863446692 (Asta)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.