Juodi 6 mėn. gražuoliai svajoja rasti namus!

 (5)
Nors šie juodi gražuoliai yra iš skirtingų šeimų, ne veltui pristatome juos abu iš karto, nes jie tokie panašūs, kad net patys dažnai supainiojame, o kuris yra kuris, sužinome tik atidžiau pažvelgę į akytes: Rapsas turi išskirtines tamsaus gintaro akis, o Spaidermenas – šviesiai geltonas!
Kačiukas ieško namų

Abu katinėliai į „Naminukų“ globą pateko panašiu laiku, dar vasarą. Abu su savo skirtingom mamytėm, bet su panašiomis istorijomis ir vienodo amžiaus. Tuo metu panašių juodukų turėjom tiek daug, na, ir taip jau nutiko, kad vieni rado namus dar būdami maži, o kiti tiesiog buvo tie, kurie užsibuvo. Ir laukia šeimininkų iki šiol...

Rapsui su Spaidermenu – maždaug 6-7 mėn., jie jau paskiepyti, kastruoti, tvarkingi, drūti ir linksmi paaugliukai! Dar viena savybė, kuri juos sieja – abu jie bailiukai. Nežinom, kas padarė įtaką tokiam brandos etapui, galbūt genai, o gal faktas, kad nuolat sukasi ne žmonių, o katinų kompanijoj, tačiau iki šiol katinėliai į žmones žiūri su tam tikru nepasitikėjimu tarsi klausdami – „O tu man nieko blogo nepadarysi?“.

Matyt, viskas, ko jiems, trūksta yra pažinimas ir individualus dėmesys, kurio vaikystėje pasigedo, o dabar – tiesiog nežino, ką daryt su tuo dėmesiu ir ką jis reiškia. O taip norėtųsi, kad tai, ko neturėjo būdami mažyliai, dar viską pajustų. Taip norėtųsi, kad laiku nepastebėti prieglaudinukai kažkam taptų naminukais. Ir kad Tas kažkas turėtų savyje kantrybės ir rūpesčio stebėti kaip mažais žingsneliais šie katinėliai pameta baimes ir išmoksta priimti žmogaus meilę ir pradėti dalintis savąja... O kol kas jie laukia, turbūt net patys nežino ko (juk namų jie niekad ir neturėjo), bet laukia savo didžiųjų permainų.

Jei galite Rapsui arba Spaidermenui padovanoti savo šilumą ir namus, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.