Juodas laimės kamuoliukas ieško ramaus kampelio

 (7)
Dovanojama pati ramiausia ir tyliausia katė, kokią tik teko matyti. Paskutinius 2-3 metus ji gyveno daugiabučių namų kieme. Bobutės ją maitindavo, ji, atsidėkodama, trynėsi aplink kojas.
Katytė

Kaip tokia tylenė ir visiškai nemokanti už save pastovėti katė išgyveno taip ilgai lauke – mistika!

Pastebėjome, kad katytė neateina valgyti… Pradėjome jos ieškoti – radome susisukusią dėžutėje, varvančia nosim… Susirgo prieš pat pavasarį…

Paėmėm ją globon, nuvežėm pas veterinarus. Kraujo tyrimai geri, nustatytas nedidelis peršalimas, jokių rimtų ligų. Pasak veterinarų, jai gali būti apie 8 metus, o tai tikrai neįtikėtina! Juk lauko sąlygomis tiek katės negyvena.

Paleisti atgal, aišku, nenorime. Ji tik miega, miega ir miega, arba sėdi ir stebi visus. Prie kitų gyvūnų nelenda, žaisti – jau ne tas amžius. Tik filosofiškai žiūri į visus ir murkia, knarkia miegodama „mrmrmrmmrrrrrr“, iš didelės laimės turbūt, juk pirmą kartą per tiek metų turi šiltą vietą ir maisto. Pasitrina aplink, pavalgo ir atgal į savo guoliuką.

Nukirminta, nublusinta, sušukuota. Sterilizuota pagal „Grindos“ programas dar turbūt prieš 3-4 metus (tą žinome iš pakirptos ausytės).

Labai tinka pagyvenusiems žmonėms, katė bus dėkinga iki savo paskutinės gyvenimo dienos, o nieko jai daugiau ir nereikia – maistą pakramtyti (galima ir „nuo stalo“) ir tualeto dežutės. Visiškai nereikli ir apskritai jokio vargo nesukelianti katė. Kviečiame susipažinti!

Kreiptis reikia tel. 8 614 64 322 (Marina; Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.