Jaunutė, 3 mėn. vilkšunio mišrūnė Donna ieško Tavęs!

 (4)
Ji - išmestos mamos vaikas, 3 mėn. vilkšunio mišrūnė, gimusi apleistoje statybvietėje netoli Vingio parko. Jos mamytė stengėsi sukurti jaukią užuovėją atokiau nuo žmonių, kur svajojo išsaugoti ir užauginti savo gausią, netikėtai atsiradusią šeimyną.

Deja, užuovėja, kaip iš pradžių rodės, tokia saugi nebuvo. Tuo metu kai Donnos broliukai ir sesutės buvo gelbėjami iš atviro šulinio, į kurį, matyt, sukrito bežaisdami, ši mažylė tūnojo pasislėpusi giliame iškastame urve drauge su savo broliuku. Šios, iš pažiūros baikščios ir drovios mažylės, prieraišumui ir didingumui nėra ribų.

Urve žuvus jos broliukui, ji ištikimai sergėjo jį ir nuo jo nesitraukė dar kelias dienas, gulėjo padėjusi galvytę ant atšalusio kūno, lyg klausydama, o gal širdelė dar pradės plakti... Ji buvo paskutinioji mažylė, išgelbėta iš apleistos statybvietės.

Šiuo metu Donna jau nukirminta ir paskiepyta, ji ieško žmogaus, kuriam galėtų patikėti savo subtilią draugystę ir gyvenimą. Donna dar baikšti, nuolat ieško kampo į kurį galėtų įsisprausti, sienos, prie kurios galėtų prisiglausti arba žmogaus kelių ant kurių galėtų užlipti. Lyg galvotų, kad saugus esi tol, kol turi prie ko glaustis. Bet Donna nori mokytis ir pamažu pradeda pažint pasaulį, kur žmogus gali būti geras, patikimas- tikras autoritetas.

Jeigu ieškai jautrios, patikimos, nuostabios keturkojės draugės, ši vilkšunio mišrūnė laukia būtent Tavęs!

Norėdami priimti Donną į savo šeimą, skambinkite jos globėjui Žygiui tel. 860019246, arba „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius).

P.S.: atsakingiems šeimininkams kalytės transportavimą suorganizuotume ir į kitus miestus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (3)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.