Jaunutė, 3 mėn. vilkšunio mišrūnė Donna ieško Tavęs!

 (4)
Ji - išmestos mamos vaikas, 3 mėn. vilkšunio mišrūnė, gimusi apleistoje statybvietėje netoli Vingio parko. Jos mamytė stengėsi sukurti jaukią užuovėją atokiau nuo žmonių, kur svajojo išsaugoti ir užauginti savo gausią, netikėtai atsiradusią šeimyną.

Deja, užuovėja, kaip iš pradžių rodės, tokia saugi nebuvo. Tuo metu kai Donnos broliukai ir sesutės buvo gelbėjami iš atviro šulinio, į kurį, matyt, sukrito bežaisdami, ši mažylė tūnojo pasislėpusi giliame iškastame urve drauge su savo broliuku. Šios, iš pažiūros baikščios ir drovios mažylės, prieraišumui ir didingumui nėra ribų.

Urve žuvus jos broliukui, ji ištikimai sergėjo jį ir nuo jo nesitraukė dar kelias dienas, gulėjo padėjusi galvytę ant atšalusio kūno, lyg klausydama, o gal širdelė dar pradės plakti... Ji buvo paskutinioji mažylė, išgelbėta iš apleistos statybvietės.

Šiuo metu Donna jau nukirminta ir paskiepyta, ji ieško žmogaus, kuriam galėtų patikėti savo subtilią draugystę ir gyvenimą. Donna dar baikšti, nuolat ieško kampo į kurį galėtų įsisprausti, sienos, prie kurios galėtų prisiglausti arba žmogaus kelių ant kurių galėtų užlipti. Lyg galvotų, kad saugus esi tol, kol turi prie ko glaustis. Bet Donna nori mokytis ir pamažu pradeda pažint pasaulį, kur žmogus gali būti geras, patikimas- tikras autoritetas.

Jeigu ieškai jautrios, patikimos, nuostabios keturkojės draugės, ši vilkšunio mišrūnė laukia būtent Tavęs!

Norėdami priimti Donną į savo šeimą, skambinkite jos globėjui Žygiui tel. 860019246, arba „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius).

P.S.: atsakingiems šeimininkams kalytės transportavimą suorganizuotume ir į kitus miestus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.