Jaunutė, 3 mėn. vilkšunio mišrūnė Donna ieško Tavęs!

 (4)
Ji - išmestos mamos vaikas, 3 mėn. vilkšunio mišrūnė, gimusi apleistoje statybvietėje netoli Vingio parko. Jos mamytė stengėsi sukurti jaukią užuovėją atokiau nuo žmonių, kur svajojo išsaugoti ir užauginti savo gausią, netikėtai atsiradusią šeimyną.

Deja, užuovėja, kaip iš pradžių rodės, tokia saugi nebuvo. Tuo metu kai Donnos broliukai ir sesutės buvo gelbėjami iš atviro šulinio, į kurį, matyt, sukrito bežaisdami, ši mažylė tūnojo pasislėpusi giliame iškastame urve drauge su savo broliuku. Šios, iš pažiūros baikščios ir drovios mažylės, prieraišumui ir didingumui nėra ribų.

Urve žuvus jos broliukui, ji ištikimai sergėjo jį ir nuo jo nesitraukė dar kelias dienas, gulėjo padėjusi galvytę ant atšalusio kūno, lyg klausydama, o gal širdelė dar pradės plakti... Ji buvo paskutinioji mažylė, išgelbėta iš apleistos statybvietės.

Šiuo metu Donna jau nukirminta ir paskiepyta, ji ieško žmogaus, kuriam galėtų patikėti savo subtilią draugystę ir gyvenimą. Donna dar baikšti, nuolat ieško kampo į kurį galėtų įsisprausti, sienos, prie kurios galėtų prisiglausti arba žmogaus kelių ant kurių galėtų užlipti. Lyg galvotų, kad saugus esi tol, kol turi prie ko glaustis. Bet Donna nori mokytis ir pamažu pradeda pažint pasaulį, kur žmogus gali būti geras, patikimas- tikras autoritetas.

Jeigu ieškai jautrios, patikimos, nuostabios keturkojės draugės, ši vilkšunio mišrūnė laukia būtent Tavęs!

Norėdami priimti Donną į savo šeimą, skambinkite jos globėjui Žygiui tel. 860019246, arba „Naminukams” 8 648 30077 (Vilnius).

P.S.: atsakingiems šeimininkams kalytės transportavimą suorganizuotume ir į kitus miestus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Dipsis ieško namų

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...