Jauki, rami, miela Aja ieško namų

 (10)
Jūsų namams trūksta kažko? Gal tai gali būti nedidelė jauna kalytė? Ji jūsų lauks, jumis pasitikės ir bus pačiu geriausiu ir ištikimiausiu draugu. Jai nereiks didelių namų, jai reiks tik jūsų dėmesio ir meilės.

Aja yra buvusi „grindinukė Nr.814“. Ji yra tikras ramybės įsikūnijimas. Viskas, ko jai reikia, tai žmogaus. O su savo žmogumi – nors ir į pasaulio kraštą. Šunytė puikiai elgiasi mieste, gražiai eina greta, jos dėmesio per daug neblaško nei svetimi šunys, nei žmonės.

Bet užvis smagiausia jai susisukus į kamuoliuką snausti glėbyje. Tokia rami, jauki, visiškai neproblemiška ta mūsų Aja. Beje, šunelė yra labai tvarkinga, tad puikiai tinka gyventi bute.

Su Aja galite susipažinti atvykę į „Gyvybės vagonėlius“ adresu Skydo g. 44A.

Susisiekti: +37060263641, andze08@gmail.com (Andželika)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.