Jauki, rami, miela Aja ieško namų

 (10)
Jūsų namams trūksta kažko? Gal tai gali būti nedidelė jauna kalytė? Ji jūsų lauks, jumis pasitikės ir bus pačiu geriausiu ir ištikimiausiu draugu. Jai nereiks didelių namų, jai reiks tik jūsų dėmesio ir meilės.

Aja yra buvusi „grindinukė Nr.814“. Ji yra tikras ramybės įsikūnijimas. Viskas, ko jai reikia, tai žmogaus. O su savo žmogumi – nors ir į pasaulio kraštą. Šunytė puikiai elgiasi mieste, gražiai eina greta, jos dėmesio per daug neblaško nei svetimi šunys, nei žmonės.

Bet užvis smagiausia jai susisukus į kamuoliuką snausti glėbyje. Tokia rami, jauki, visiškai neproblemiška ta mūsų Aja. Beje, šunelė yra labai tvarkinga, tad puikiai tinka gyventi bute.

Su Aja galite susipažinti atvykę į „Gyvybės vagonėlius“ adresu Skydo g. 44A.

Susisiekti: +37060263641, andze08@gmail.com (Andželika)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.