Išskirtinis katinas – išskirtiniams šeimininkams!

 (2)
„Kai fotiką matau – baisu, Ir nežadu pakelt ausų!“ Na, nepavyksta mums parodyti mūsų Vasario grožio, na, niekaip! Jau tiek kartų norėjom pasidžiaugti ir parodyti kuo virto Vasaris, kuris atkeliavo baisios būklės (buvo užsikrėtęs niežinėm erkėm) ir atrodė kaip medžio kamienas...
Katinas

Jūsų visų neabejingumo dėka, jis pasveiko ir virto panterišku, sidabro spalva tviskančiu gražuoliu, tačiau tik pamato fotoaparatą ir viso gero, groži ir didybe, ausys priplotos, žvilgsnis kaip Čikatilos (žymiausias rusų ser. žudikas). Nežinom, ar nuotraukomis pavyks įrodyti, kad Vasaris yra labai gražus katinas, todėl, brangieji, tie, kas norit įsitikinti, teks atvykti ir pasižiūrėti.

Jam maždaug 2-4 metai, jau kastruotas, paskiepytas. Koks jis be to, kad stambus ir gražus? Jis dar ir išskirtinis, netradicinis bailys, kovojantis su savimi ir negalintis susigyventi su mintimi, kad jam reikia žmogaus meilės ir dėmesio!

Vos pamatęs mus, trinasi į grotas, murkia, trinasi į ištiestą ranką, užsimerkęs, išsišiepęs ir... kažkuriuo momentu jis gali prisiminti, kad „kažkas čia ne taip! Aš gi bijau! Pšššššš... paukšt tau!“. O po akimirkos – „o ou..., kažkokią nesąmonę padariau... Ateik, tu juk patinki man, pasiglostykim? Ne? Bijai? Aš irgi bijau, bet gal...?“ Žodžiu, trumpai tariant, Vasaris nėra „paprastas kaip trys kapeikos“, jis – asmenybė, toks, apie kurį sakoma – „savarankiškas katinas su charakteriu“. Bet net ir savarankiški, ir charakteringi katinėliai moka mylėti ir už viską labiau trokšta būti mylimi.

Galbūt laikui bėgant saugiuose namuose Vasaris pamirštų savo baimes ir išspręstų vidinį konfliktą. Vasaris labai tikisi, kad bent vienas iš perskaičiusių jo skelbimą žmonių, pagalvos: „čia mano katinas, mes privalome susidraugauti!“ Ir tada jis važiuos namo, viską, kas bloga, palikęs užnugaryje.

Jei galite Vasariukui padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, pabandykite skambinti vėliau arba parašykite žinutę, kad perskambintume).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.