Išskirtinės išvaizdos 6 mėn. katytė Savana ieško namų!

 (6)
Taip taip, čia tikra katytė! Ir jos mama ne žalmargė karvutė! Savana be galo įdomi tiek savo išvaizda, tiek būdu, tiek atsiradimo istorija.

Ši katytė į „Naminukų“ globą pateko daugiau nei prieš kelis mėnesius, iš Savickio gatvėje esančios kačių kolonijos. Tądien, kai sužinojome, kad -20 laipsnių šaltyje per pūsnis šuoliuoja keturi kačiukai paaugliukai, tuoj pat nuvykome ir gaudyklės pagalba visus sugavome.

Vienas buvo kaip rusų mėlynasis (namus surado jau kitą dieną), kiti du - žydraakiai, lyg Siamo mišrūnai (jiems kandidatų į šeimininkus irgi netrūko), na, o Savana lyg iš kitos operos: dėmėta lyg karvutė ir pasiutusiai arši!

Gerą mėnesį ji bandė įrodinėti, kad jau su ja nieko gero nelauktume, kad į gaudyklę pateko per klaidą, su mumis nedraugaus ir iš viso „greičiau paleiskit atgal“! Ir kai ji privertė mus tuo patikėti, ir pradėjome svarstyti apie PSP (pagauk - sterilizuok - paleisk), Savana staiga užmurkė... Prisiglaudė prie rankos, atnešusios maistą, ir vėl užmurkė. Ir tada paprašė paglostyti.

Dabar Savanai maždaug 6 mėn., ji jau sterilizuota, be galo graži, smalsutė, žaisminga, juokinga, tvarkinga ir, svarbiausia, jai pradėjo patikti žmogaus dėmesys, ji persilaužė ir suprato, kad gyventi šalia žmogaus yra ne tik saugu, bet ir be galo gera. Tiesa, pasitinka ji vis dar su „šnypštimu“ (toks įprotis), bet pakalbinta ir glostoma, ji apsiverčia ant pilvuko ir murkia, murkia, murkia... Katytė, kuri pradžioje buvo pasirengusi iškaršti kailį visiems, kas drįs prisiartinti bent per metrą, kažkur dingo. Atsirado Savana: jautri, drovi, miela ir tokia, kuri nori turėti namus.

Jei tik galite šiai unikaliai katytei padovanoti namus, skambinkite tel.nr. 8 605 46795 arba tel.nr. 8 648 30077 („Naminukai“, Vilnius).

P.S.: atsakingai apsisprendusiems, bandytume organizuoti transportą ir į kitus miestus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.