Išskirtinė, žmonių išgelbėta Raketa ieško namų!

 (1)
Raketa gimė gatvėje, tačiau joje jai teko praleisti tik kelias dienas. Dabar ji gyvena pas laikinus globėjus ir ieško namų, kurių šeimininkus galėtų kasdien džiuginti savo meilumu.

Raketa yra ne tik aukšto pilotažo meilūnė ir gražuolė, bet turi ir daugiau netikėtų įgūdžių. Trumpai apie juos.

Galbūt ji ne visada kartu ant kelių gulėdama žiūrės veiksmo filmus, bet, užtikrinu, kad ji panaudodama nindzės įgūdžius, jus pačius karts nuo karto privers pasijusti kaip veiksmo filme.

Galbūt ji negalės jums paskaityti pasakų knygos prieš miegą, bet ji iš skaitinių turi pasisėmusi nemažą žinių bagažą apie ginklus, tai tikrai galės papasakoti.

Galbūt ji nemoka dainuoti, bet užtat be proto gražiai murkia, o ir šuniukų valsą pianinu sugrotų!

Raketa susigyventų su kitais gyvūnais – dabar ji pas laikiną globėją gyvena kartu su kitomis katėmis bei šunimi ir labai gražiai su jais draugauja. Ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute bei draskykle. Katytei suduoti vaistai nuo kirminų.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie Raketą arba susipažinti su ja, skambinkite laikinai globėjai tel.nr. 8678 04968 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.