Išmanusis katinas ieško protingų šeimininkų

Ką reiškia frazė išmanusis katinas? Šis katinėlis – labai protingas, imlus, greitai supranta, ko iš jo nori. Tiesiog seka žmogų, mėgsta daug ką daryti drauge. Moka kelis triukus. Moka atnešti numestą pelytę. Kaip šuniukas atneša įsikandęs ir vėl turi jam mesti. Todėl jam ieškomi tokie šeimininkai, kurie turės noro ir kantrybės su juo užsiimti, daug žaisti, nes jį dar galima pamokyti kitų triukų.
© DELFI skaitytojas

Jis – dar jaunas katinėlis, jam maždaug vienuolika mėnesių. Su broliukais jis buvo pagautas kieme ir paimtas į laikiną globą, išgydytas, kastruotas, paskiepytas. Dovanojamas bus tik čipuotas.

Ieškomi tokie žmonės, kurie supranta, kad katinas gyvena daugiau nei dešimt metų, o tai – daug. Kurie neišmes jo į gatvę, jei jis išvers gėlę ar padraskys lovą. Ieškomi žmonės, kurie supranta, kad katinai irgi serga ir juos reikia gydyti, kurie nepagailės pinigų ir nesakys – juk čia tik katinas.

Katinėlis yra labai meilus, draugiškas, jeigu tik pamato, kad atsigulei ant lovos, iškart ateina pagulėti šalia arba ant pilvo, susisukęs į kamuoliuką. Judrus, žaismingas. Linksmas mažas kačiukas, kuriam reikia savo namų, nes pas globėją kačių būryje jis jaučiasi nelabai gerai, jam trūksta dėmesio ir žaidimų. O žmogų šis katinas labai myli, jam labai patinka žmogaus dėmesys, glostymai, ypač ausyčių pakasymai. Tada jis atsipalaiduoja, užsimerkia ir murkia. Katinėlis nesikandžioja, žaizdamas neleidžia nagučių ir nesidrasko.

Ryte katinas ėda sausą maistą, o vakare tinka ir žalia mėsa bei konservai. Jis – tvarkingas. Kartais gal net per daug, nes viską mėgsta labai kruopščiai užkapstyti, tad kartais truputį persistengia ir prikapsto kraiko ant žemės, bet taip pasielgia ne iš blogos valios.

Kačiukas labai myli žmogų, vakare visada ateina miegoti į lovą. Susisuka kojų gale ar prie šono, todėl jam tinka tik tokie šeimininkai, kuriems katinas lovoje yra normalu. Jei susidomėjote, skambinkite globėjai, pasiteiraukite ir galėsite atvykti susipažinti.

Susisiekti – tel. 8 634 46 692 (Asta), Vilnius.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.