Išgelbėtieji rusų „mėlynukų" mišrūnai svajoja apie tikrus namus!

 (2)
Pristatome „Naminukų“ „mėlynukų“ kompaniją, išgelbėtą iš Varšuvos gatvės. Trijulę pagavome smarkiai sužėlusiuose krūmuose, visiškai pakirstus kačių gripo. Ir jų atsiradimo istorija bjauri: jų naminė mama buvo atvežta ir palikta tuose krūmuose, netrukus pasaulį išvydo ir jos mažyliai. Štai taip kažkoks su bėdom nesusitvarkantis „geradaris“ gatvę papildė keturiais beglobiais.

Išgelbėti pavyko ne visus, deja, šių mažylių mamos (dėl „atsisakiusių“ inkstų) jau nėra kartu... O jos mažyliai, primenantys rusų mėlynosios mišrūnus jau sveiki ir dairosi šeimininkų. Ačiū visiems, kas pagelbėjo, palaikė ir padėjo juos išgydyti, be Jūsų ši istorija galėjo vis dar gyvuoti (arba jau nebe) tuose krūmuose prie gatvės.

Kačiukams dabar maždaug 3 mėn., vadoje - vienas vyrukas vardu Ketas (pilkas katinėlis turintis daugiau balto) ir dvi sesutės - Sia ir Šimu. Seses turbūt galima būtų vadinti dvynukėmis, jei ne Šimu apsiblaususios akelės - likusi kačių gripo pasekmė. Ir nors Šimu jau sveika, jos akytės vizualiai turbūt niekada nebus skaidrios, bet nepaisant to ji mato ir gyvens lygiai tokį patį gyvenimą kaip ir kitos katės, todėl tikisi, kad šis vizualinis trūkumas neatims iš jos galimybės būti mylimai ir pastebėtai gerų žmonių.

Jei galite ir norite vienam iš šio trejetuko padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ tel.nr. 8 648 30077 (Vilnius) (jei negalime atsiliepti, parašykite žinutę).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.