Inteligentiškas 6 mėn. katinėlis Šopenas ieško namų!

 (6)
Dar prieš keletą savaičių kieme gyveno keturi beglobiai kačiukai. Vieną iš jų pagavo „Grinda“, kitas dingo be žinios, vieną sutiko paimti laikina globėja, o paskutinysis liko gatvėje.

Su skaudančia širdimi gelbėtojoms teko palikti paskutinį kačiuką, nes negalėjo padėti abiems iš karto. Laikina globėja, priglaudusi katinėlį, nors ir labai mylinti, deja, negali jo pasilikti ir sutiko jį priimti trumpam laikui, kol rasime jam tikruosius namus.

Išgelbėtas iš gatvės mažiukas – tas, kuris dvi dienas neprisileido, per vieną popietę tapo meilumo įsikūnijimu. Labai grakštus, dailios ilgos kojos, kailis žvilga kaip šilkinis. Kačiukas yra sveikos prigimties, judrus ir linksmas. Bando meilintis prie kito katino-kambarioko.

Kai jo gelbėtoja pirmą kartą pamatė jį „gniaužant kumštukus“, iškart pagalvojo „Šopenas“ - tokie ilgi pirštai. Svarbiausia, labai švelnus katinėlis - nė karto nei įdrėskė, nei įkando. Vos paliečia nagučiu ar dantuku ranką, iš karto atsitraukia.

Šopenas - inteligentas. Valgo tik sausą maistą, katinėliui suduoti vaistai nuo parazitų, netrukus bus paskiepytas. Tvarkingai eina „į smėliuką“. Nuotraukose Šopenas atrodo vyresnis negu yra iš tikrųjų, jam 5-6 mėnesiai – o tai puikus amžius imti augintinį, nes jis jau savarankiškas ir pakankamai laiko praleido su mama-kate, kuri spėjo jį visko išmokyti.

Katinėlis tik atradęs šilumą, į gatvę grįžti negali, todėl globėjos jam skubiai ieško geros šeimos (jeigu kas nors norėtų paimti iš karto abu, du kačiukai tikrai gerai sugyventų, kartu miegotų ir žaistų). Jeigu Šopenas rastų namus, jį išgelbėjusios moterys iškart pultų ieškoti namų paskutiniajam iš keturių broliukų, jei nebus per vėlu.

Jei galite suteikti šiam nuostabiam katinėliui namus, skambinkite Lilijai tel.nr. 8 676 38527 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų (1)

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (3)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.