Inteligentiškas 6 mėn. katinėlis Šopenas ieško namų!

 (6)
Dar prieš keletą savaičių kieme gyveno keturi beglobiai kačiukai. Vieną iš jų pagavo „Grinda“, kitas dingo be žinios, vieną sutiko paimti laikina globėja, o paskutinysis liko gatvėje.

Su skaudančia širdimi gelbėtojoms teko palikti paskutinį kačiuką, nes negalėjo padėti abiems iš karto. Laikina globėja, priglaudusi katinėlį, nors ir labai mylinti, deja, negali jo pasilikti ir sutiko jį priimti trumpam laikui, kol rasime jam tikruosius namus.

Išgelbėtas iš gatvės mažiukas – tas, kuris dvi dienas neprisileido, per vieną popietę tapo meilumo įsikūnijimu. Labai grakštus, dailios ilgos kojos, kailis žvilga kaip šilkinis. Kačiukas yra sveikos prigimties, judrus ir linksmas. Bando meilintis prie kito katino-kambarioko.

Kai jo gelbėtoja pirmą kartą pamatė jį „gniaužant kumštukus“, iškart pagalvojo „Šopenas“ - tokie ilgi pirštai. Svarbiausia, labai švelnus katinėlis - nė karto nei įdrėskė, nei įkando. Vos paliečia nagučiu ar dantuku ranką, iš karto atsitraukia.

Šopenas - inteligentas. Valgo tik sausą maistą, katinėliui suduoti vaistai nuo parazitų, netrukus bus paskiepytas. Tvarkingai eina „į smėliuką“. Nuotraukose Šopenas atrodo vyresnis negu yra iš tikrųjų, jam 5-6 mėnesiai – o tai puikus amžius imti augintinį, nes jis jau savarankiškas ir pakankamai laiko praleido su mama-kate, kuri spėjo jį visko išmokyti.

Katinėlis tik atradęs šilumą, į gatvę grįžti negali, todėl globėjos jam skubiai ieško geros šeimos (jeigu kas nors norėtų paimti iš karto abu, du kačiukai tikrai gerai sugyventų, kartu miegotų ir žaistų). Jeigu Šopenas rastų namus, jį išgelbėjusios moterys iškart pultų ieškoti namų paskutiniajam iš keturių broliukų, jei nebus per vėlu.

Jei galite suteikti šiam nuostabiam katinėliui namus, skambinkite Lilijai tel.nr. 8 676 38527 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.