Ieškote unikalaus, karališko grožio katino? Susipažinkite su Lučiano!

Pristatome jums Lučiano! Šis katinėlis į „Naminukų“ globą atkeliavo su peštuko reputacija, ir šypseną keliančia istorija, kaip koks susivėlęs nenuorama, kuris jį gelbėjusią bobulę vietoj padėkos prikūlė ir dar apžymėjo namus!
Lučianas
© DELFI skaitytojas

Jei trumpai, tai viskas, ką apie jį žinojome, buvo tai, kad jis valdė vieną iš Naujosios Vilnios kiemų, o kai jį šerianti moteriškė per didžiuosius šalčius nusprendė jo pasigailėti ir įsileido į namus, Lučiano sočiai papietavęs ir išsimiegojęs sumąstė, kad jam reikia grįžti į kiemą tvarkyti reikalų, o močiutei nepanorus jo išleisti, jis jai iškaršė kailį. O dabar pamirškit, ką skaitėt ir susipažinkite su tikruoju Lučianu, sugrįžusiu į doros kelią!

Į „Naminukų“ globą jis pateko dėl to, kad buvo toks susivėlęs, kad po „kaltūnais“ pradėjo šusti oda, ir skubos tvarka reikėjo jį nuskusti, o grįžti į savo teritoriją su tokia nuo šalčio nesaugančia šukuosena jis negalėjo. Paaiškėjo, kad Lučiano buvo nekastruotas, todėl dar ir kastravome, o po šios procedūros susitvarkė ir kiti reikalai.

Lučiano, atsikratęs jo kraują kaitinusių hormonų, tapo tarsi šilkinis, nustojo žymėti teritoriją ir nusprendė, kad nei gundančios patelės, nei reikalai kieme negali būti muštynių priežastis. Panašu, kad už praeities įvykius jis jaučia gėdą, todėl dabar visiems atėjusiems svečiams bando pranešti savo žinią, apie tai koks jis mielas, ir apsikabinęs svečio koją priekinėm letenytėm prisiglaudžia ir žiūri tiesiai į akis, lipa ant kelių, glaustosi ir bučiuoja. Jei netikit, atvykit susipažinti ir pamatysit, kad jis ne tik karališkai gražus, bet ir unikalus savo būdu!

Tikim, kad jo vieta – ne rajono kiemai, o tikri namai. Jeigu susižavėjote puikiuoju Lučiano ir galite padovanoti namus šiam nuostabiam katinui, skambinkite „Naminukams“ tel. 8 648 30077 (Vilnius)!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.