Ieškome namų arba laikinos globos katytei Lūšiukei

 (7)
Lūšiukė – viena meiliausių sutiktų kačių. Katytė skiepyta, sterilizuota, jai maždaug dveji metai. Lūšiukė visuomet šalia, ištikima, siūlanti draugystę, bendraujanti, lipanti ant kelių ir be sustojimo murkianti.
Lusiukė

Tai tobulo, minkšto kailiuko savininkė, apvalutė, švelnutė. Ji teiktų džiaugsmą tiek šeimynai su vaikučiais, tiek ir vienišam žmogui. Lūšiukė laukia išsigelbėjimo (nes sveikut sveikutėlė gyvena klinikos narve, dėl to, kad tiesiog nėra kur dėti) – laikinos globos iki padovanojimo arba nuolatinių namų.

Negali gyvūnas šitiek laiko būti uždarytas: nuolatinis stresas prilygsta fizinei žalai. Todėl visų labai prašome atsiliepti, jei tik galite priglausti šią tobulą minkštą meilybę.

Lūšiukė nesutaria su kitais gyvūnais, todėl jai geriausia būtų gyventi vienai. Kad nemėgsta kitų kačių draugijos, tai nieko blogo, karaliaus panelė viena pas kažką namuose, bus ponia ir geriausia draugė savo Žmogui. Katės individualistės dažniausiai ir būna pačios geriausios draugės.

Dairomės šeimininkų, kurie ieško katės bendravimui, o ne tiesiog nepastebimo, netrukdančio katino. Galėdami pasiūlyti Lūšiukei globą, namus, skambinkite Alinai tel.nr. 868340991.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.