Ieško šeimininkų rastam šuneliui

 (3)
Sekmadienį (spalio 6 d.) kelyje Trakai - Aukštadvaris apie vieną kilometrą nuo nuorodos į Stėvos gyvenvietę, 44-ajame kilometre, pakelėje buvo rastas jaunas šuo, manome, iki metų amžiaus.
© Skaitytojo nuotr.

Šuo - rudos spalvos mišrūnas, ant kaklo segi rudą apvadėlį. Labai norime tikėtis, kad šuo nuklydo nuo aplinkinių gyvenviečių ir šiuo metu jo ieško šeimininkai, o ne tiesiog kažkas sugalvojo pravažiuodami atsikratyti šuniuko.

Tikimės, kad šuniuko ieško šeimininkai, ir galėsime jį grąžinti. Kitu atveju galbūt atsirastų nauji šeimininkai, kurie norėtų priglausti išgelbėtąjį? Būsime labai dėkingi už pagalbą.

Susisiekti: tel. +370 659 45403 (Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.