Homeras – mūsų kilnusis išminčius

 (5)
Ilgai svarstėme kaipgi pavadinti mūsų savaitgalinį naujokėlį – dar vieną „šiurkštuką“. Kadangi šuniukas be galo ramus, kuklus, kilnus, toks išdidus, norėjosi kažko ypatingo. Pavadinome Homeru.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Labiausiai Homeras turbūt primena išminčių – toks ramus, susikaupęs, labai kilnus. Tik atvestas į prieglaudą Homeras vis bėgo prie prieglaudos vartelių ir tyliai tykojo, gal kas nors atidarys vartelius. Šunelį atvedė du vyriškiai, pasakę, kad jis prie jų „prisiplakė“. Nežinome mes visos tiesos, o Homeras kaip tikras išminčius tyli. Tik įdėmiai stebi aplinką savo tamsiai tamsiai rudomis akimis.

Spėjame, kad Homerui apie 2 metukus. Tai jaunas, labai gražus ir be galo draugiškas šuo. Homeras labai tvarkingas, kadangi jis labiau linkęs stebėti, kas vyksta aplink, dar negirdėjome jo lojant. Jis juk išmintingas šuo, be reikalo neprabyla.

Jei norite tikrai ypatingo, kilnaus, ramaus, ištikimo draugo, Homeras laukia jūsų.

Daugiau apie Homerą, jo būdą, charakterį, galite sužinoti paskambinę tel. 8 652 44 093, 8 684 74 049 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com.

Aplankyti Homerą ir patys įsitikinti koks tai kilnus ir geras šuo, galite prieglaudoje Skydo g. 44a, Vilnius (Naujoji Vilnia).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.