Guči ieško namų ir švelnių rankų

 (3)
Tu atverk namų duris ir plačiai išplėsk rankas. Ten iššoks raina katė, ji tau daug išmurks. Ji išmurks savas svajas, savo norus ir jausmus. Ji susisuks tavajam glėby, ji prisiglaus prie tavo šono ir tik tada suprasi, kad vienatvė – tai praėjęs laikas.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Švelniai laikyk rainą katelę, meiliai paglostyk jai galvelę, tikėk – katės viską gali, kačių valia jų murkime, akių skaidrume ištirpsta stresas.

Guči turi tik teigiamo potencialo: ji tvarkinga, tuštinasi tik kačių WC dėžėje, nagus „drožia“, kur priklauso, kačių nagų draskyklėje (na, gal ne visada), neįkyri kaip pelė po šluota, neįmanomai meili, beglostant galima nuglostyti kailiuką plikai.

Tai gyvūnėlis, kuris jau išaugo iš namų „niokojimo“ periodo, jai tereikia jūsų meilės, šilumos ir užuojautos. Guči jau sterilizuota, nuparazitinta, paskiepyta kompleksine vakcina, todėl nieko nelaukę čiupkite ryšį ir skambinkite.

Katytė bus labai dėkinga, jei padėsite atsiskaityti už veterinarines paslaugas bei pragyvenimo išlaidas pas globėją.

„Ačiū“, – kniaukia Guči

Ačiū jums, paskirtyje nurodykite „Guči“.

Susisiekti: VŠĮ „Rainiukas“ (Vilnius) , tel. +37061558898, +37068973782, info@rainiukas.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.