„Grindos“ senjorai: trys širdys, viena viltis

 (4)
Šie trys senjorai laukia savo išsigelbėjimo „Grindoje“. Gal Tu – būtent tas, kuris išties pagalbos ranką? Pagyvenusiam šuneliui reikia gal daugiau dėmesio sveikatai, bet mažiau lakstymo, jis protingas ir pasiutusiai supratingai moka žiūrėti į akis!
Nr. 593

Trys nuostabūs senjorai nepraranda vilties ir tikėjimo, kad kančia šaltame ir nejaukiame narve greitai baigsis, o visi trys draugai bus pastebėti tų, kurie daugiau neišduos. Visų trijų senjorų širdys plaka namų ritmu. Jie laukia ir viliasi, kad tai dar ne paskutinė stotelė jų gyvenime. Jie nusipelnė gražios, jaukios ir orios senatvės. Kol kas jie neturi vardų, tik registracijos numerius.

Susipažinkite:

Nr. 593, pagautas Genių g., jam yra apie 10 m. Narve nuolat verkia, inkščia, ir prašosi į „laisvę“;

Nr. 109, rastas pririštas prie „Grindos“ tvoros. Šunelis gražus, bet jau amžiuje;

Nr 149, jam apie 15 m. Tai labai energingas, bendraujantis, laukiantis žmonių dėmesio šuo.

Šiems trims draugams kuo skubiau reikalingas saugus, jaukus ir šiltas prieglobstis. Šiandien jų likimus galite pakeisti tik Jūs... Jeigu negalite šuneliams pasiūlyti namų, bent pasidalinkite šiuo prašymu. Gal būt kaip tik Jūsų draugas ar giminaitis ieško augintinio ir yra pasiryžęs išgelbėti gyvybę?

Jei galite bent vienam iš šių senjorų pasiūlyti globą iki padovanojimo arba suteikti jau nuolatinius namus, maloniai prašome susisiekti tel. 8 655 14802, 8 68657804 arba 8 606 16255 (Vilnius, transporto į kitus miestus ieškotume kartu). Iš anksto dėkojame už pagalbą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.