Gražuolis katinas Markizas ieško namų

 (4)
Kai buvo dar mažas kačiukas, gražuolis, ypatingos kailiuko spalvos Markizas greitai rado namus. Tada net pagalvoti negalėjome, kad praėjus geram pusmečiui šeimininkai jį grąžins, vien todėl, kad katinas suaugo ir pradėjo žymėti teritoriją - apie kastraciją jie net negalvojo.

Markizas prieglaudoje gyvena jau beveik metus. Tai – labai mielas, meilus ir jaukus katinėlis. Labai nori būti glostomas, gerai sutaria su kitomis katėmis. Jam 1,5 m., kastruotas.

Markizas labai nori turėti namus ir nekantriai laukia šeimininkų. Susidomėjusius ir rimtai apsisprendusius prašome kreiptis: Klaipėdos gyvūnų globos namai, VšĮ „Būk mano draugas“, tel. 8 614 36617 arba 8 679 33308, bukmanodraugas@inbox.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.