Gražuolė kalytė Leila ieško gerų namų

 (16)


Namų ieško meili pusės metų kalytė Leila. Ji tvarkinga, neišpasakyto meilumo ir smalsumo kupina kalytė.

Leila - be galo energinga, meili (nežino, ką iš meilės daryti ir kaip meilintis, bučinukai - tik maža visko dalis, kaip mes juokaujame, iš meilės ir į mažiausią kišenę galėtų įlįsti, nes nežino nė ką daryti, kai meilumo akimirkos ateina).

Mėgsta viską, ką ir kiti jauni šuneliai: šėlioti lauke gaudydama viską, kas, jos manymu, verta iššūkio: lapai, paukščiai, šunys ir žinoma, šeimininkai. Dievina maistą, yra nepasotinama šunytė, matyt, dėl begalinės energijos, kurios niekada nepristinga.

Šunelis jau rado namus


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (2)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.

Laibakojis katinėlis Lunis svajoja turėti tikrus namus! (1)

Iš pradžių Lunį praminėme Luna, mat dėl ilgų balerinos kojyčių ir gracingos laikysenos priminė katytę, tačiau atėjus laikui sterilizuoti, supratom, kad vis dėlto teks kastruoti (tikėkimės, kad Lunis per daug neįsižeidė). Jis vieną dieną kartu su kita buvusia „Naminukų“ globotine Smarte buvo rastas gatvėje.