Gražuolė Džera ieško namų

 (4)
Nors Džera dar visai jaunutė (1,5-2 metų), jos gyvenimo knyga jau gerokai primarginta. Mes ją pradėjome rašyti prieš 9 mėnesius, kai kalytė pateko į Všį „Mindraja“ globą. Gal dėl puikaus charakterio, gal dėl įspūdingo stoto (akivaizdu, kad jos venomis teka koli veislės kraujas), gražuolė ilgai neužsibuvo ir rudenį iškeliavo į naujus namus...
Gražuolė Džera ieško namų

Šiandien Džera vėl savanorių globoje. Ir vėl ieško namų. Ankstesniam šeimininkui pretenzijų tikrai neturime: Džera sustambėjusi, jos puikus kūnas, kailiukas glotnus ir gražus, pavyzdingai elgiasi namuose, yra jaunatviškai žaisminga ir draugiška, sterilizuota ir paskiepyta nuo pasiutligės.

Dabar Džera, globėjos lūpomis, likimo prašo tik vienos vienintelės dovanos – mylinčio žmogaus draugijos ateinantiems 10 ar 15 metų. Pasiruošęs juo būti? Skambink tel. 8 640 64 466 (Kalvarija, Marijampolė)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.